Diğer
  Ana SayfaHaberPopüler Altcoin, Endonezya'da Lisans Aldı!

  Popüler Altcoin, Endonezya’da Lisans Aldı!

  -

  Asya pazarına artan ilgiyle beraber birçok coin projesi ve borsa, Asya’daki ülkelerde lisans almak için başvurularda bulunuyor. Bugün Endonezya’dan popüler bir altcoin projesi için lisans onayı geldi! Detaylar yazımızda…

  Endonezya’dan Alchemy Pay’e Lisans!

  Alchemy Pay ACH Endonezya

  Son dönemlerde ortaklıkları ve yükselişi ile kendinden sıklıkla söz ettiren Alchemy Pay (ACH), bugün yaptığı duyuruda Endonezya’dan bir lisans alındığını açıkladı. Singapur merkezli Alchemy Pay, kripto ödemeleri ve NFT ödemesi sağlamasıyla tanınmaktadır.

  Alchemy Pay ve fintech firması PT Berkah Digital Pembayaran, havale ve fon transferlerini yürütmek için Endonezya Merkez Bankası tarafından verilen Endonezya lisanslarını ortaklaşa aldıklarını duyurdu.

  Bu lisans, Asya’daki kullanıcılara ve müşterilere ödeme yapma kabiliyetini büyük ölçüde artırmaya ve ödeme hizmetlerinin işletme maliyetlerini azaltmayı sağlayacak.

  Asya merkezli bir proje olmasıyla sık sık gündeme gelen Alchemy Pay, daha önce Conflux (CFX) ve Google Pay ile işbirliklerini de açıklamıştı. Alchemy Pay’in kripto para birimi olan ACH ise son bir ayda %270’ten fazla yükselerek piyasa değerini 200 milyon doların üzerine taşıdı.

  Alchemy Pay (ACH) Nedir?

  Alchemy Pay ACH Coin

  Alchemy Pay, işletmelerin müşterilerinden kripto para ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir kripto para birimi ödeme ağ geçididir. 2018 yılında kurulmuştur ve merkezi Singapur’dadır.

  Alchemy Pay, işletmelerin Bitcoin, Ethereum ve ACH Coin dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini kabul etmesini sağlayan bir dizi ödeme çözümü sunar. Platform, hızlı işlem işleme ve düşük ücretlerle müşteriler için sorunsuz bir ödeme deneyimi sağlar.

  Alchemy Pay’in benzersiz özelliklerinden biri, nakit akışlarını geleneksel para birimlerinde yönetmesi gereken işletmeler için yararlı olabilecek kripto para birimlerini gerçek zamanlı olarak itibari para birimlerine dönüştürme yeteneğidir.

  Genel olarak Alchemy Pay, geleneksel ödeme sistemleri ile kripto para dünyası arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayarak işletmelerin ve tüketicilerin dijital para birimlerinde işlem yapmasını kolaylaştırır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler