Diğer
  Ana SayfaHaberPolkadot (DOT) Ağ Ücretleri Düşüyor Binance Fonlamaları Artıyor!

  Polkadot (DOT) Ağ Ücretleri Düşüyor Binance Fonlamaları Artıyor!

  -

  • Polkadot için ücretler ve yükseliş eğilimi gibi anahtar ölçümler azaldı.
  • Ancak, DOT’un finansman oranı ve ekosistem büyümesi umut verici görünüyordu.

  Polkadot [DOT], fiyat hareketiyle yatırımcıları mutlu etmekte başarısız oldu. DOT, büyük olasılıkla ayı piyasasından dolayı çoğu varlığın yeşil kaydetmesini engelleyen bir durumda kaldı. CoinMarketCap verilerine göre, DOT fiyatı son yedi günde %7 düştü. Basın saatine göre, piyasa değeri 7 milyar doların üzerindeydi ve 5,99 dolardan işlem görüyordu.

  Polkadot (DOT) için kırmızı grafiklerin etkileri büyük ölçüde görüldü

  LunarCrush’ın verileri, boğa duyarlılığının geçen hafta keskin bir şekilde düştüğünü ve DOT’un altrank’ının arttığını, bu da ayı piyasası momentumu gösterdiğini ortaya koydu.

  DOT Boğa
  DOT Boğa

  Ayrıca, ağın etkinliği de son birkaç haftada zarar gördü. Polkadot ekosistemindeki ücretler hafifçe azaldı, bu da ağın daha az kullanıldığını gösterdi. Fiyat düşüşü ayrıca DOT’un staking’ini de olumsuz etkiledi ve 632 milyon dolardan 609 milyon dolara düştü.

  DOT Stake Ödülleri
  DOT Stake Ödülleri

  Ancak, her şey Polkadot’a karşı değildi

  Bununla birlikte, fiyat düşüşüne rağmen, DOT’un ağ değeri hafif bir artış kaydetti. DeFiLlama‘ya göre, DOT’un TVL’si son 24 saatte %1,7 arttı. Ancak, DOT’un geliştirme faaliyetleri açısından blok zincirlerinin listesinde birinci sırada yer aldığı göz önüne alındığında, bu bir sürpriz değildi.

  Bunların dışında Polkadot ekosistemindeki birkaç gelişme daha DOT’a yardım eli uzatarak ağ kullanımını ve fiyatını artırdı.Sonuncusu Stella Swap’ın evrensel yönlendiricisinin hem Moonbeam Network’te hem de Polkadot’ta lansmanı oldu.

  Ayrıca, Unique Network staking Polkadot.js’de yayına girdi.Bu gelişmeler, Polkadot’un ağa yeni kullanıcılar çekmesine ve yakın vadede stakingini iyileştirmesine önemli ölçüde yardımcı olabilir.

  Polkadot DOT’un yükselme olasılığı var mı?

  Neyse ki, birkaç ölçüm DOT için iyimser görünüyordu ve takip eden günlerde trendin tersine dönmesi için umut verdi. DOT’tan Binance’in fonlama oranı, 27 Mart verilerinin de gösterdiği gibi bir miktar toparlandı. Artış, yakında bir trendin tersine dönebileceğini görebilecek olan türev piyasasında DOT’a olan talebin arttığını gösterdi.

  Polkadot-DOT-Binance Fonlama Oranı
  Polkadot DOT Binance Fonlama Oranı
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler