Diğer
  Ana SayfaHaberPiyasa Değerine Göre En İyi 10 Metaverse Coini!

  Piyasa Değerine Göre En İyi 10 Metaverse Coini!

  -

  Piyasada volatil hareketler devam ederken, Önemli takip edilmesi gereken altcoinler önem arz ediyor. Bu yazımızda piyasa değerine göre En İyi 10 Metaverse coinlerini sıraladık.

  Internet Computer (ICP), piyasa değerine göre en büyük metaverse coinidir. Ek olarak SAND’ın haftalık performansı, şu anda %19’dan fazla düşüş yaşadığı görünüyor.

  metaversecoin
  metaversecoin

  En üst konumda Internet Computer (ICP) bulunuyor. Kripto para bugün, son 24 saatte %2’lik bir fiyat artışının ardından şu anda 3,71 dolardan işlem görüyor.

  Bununla birlikte, ICP Coin, yazı sırasında geçen günlerdeki düşüş hareketi ile birlikte haftalık mumu kırmızı olarak takip ediliyor. Yatırımcıları tarafından kırmızı mumu yeşile çevirip çevirmeyeceği merak konusu. 1.036.078.634 $’lık piyasa değeri ile ICP, şu anda piyasa değeri açısından kripto para piyasasında 37 sırada yer alıyor. (Bknz: Kripto Para Nedir?)

  Axie Infinity (AXS), şu anda 7.06 $ fiyatla Metaverse sıralamasında ikinci sırayı alıyor. AXS, yazı sırasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı son gün sırasıyla yaklaşık %0,67 ve %1,07 oranında düşüş gerçekleştirmişti. AXS, genel kripto para market sıralamasında 45’nci sırada yer alıyor.

  Sandbox (SAND), listedeki üçüncü en büyük Metaverse coinidir. Bu kriptopara, son güne göre %0.18’lik bir fiyat artışının ardından şu anda 0,4416 $ değerinde. SAND’in haftalık grafiğine baktığımızda %20’den fazla düşüş yaşamış olması dikkat çekiyor.

  İlk beşteki diğer Metaverse kriptoları arasında şu anda %0,7’lik durumda kırmızı olan Decentraland (MANA) ve son 24 saatte %1.8 düşüş yaşayan Enjin Coin (ENJ) yer alıyor.

  İlk 10’daki diğer Metaverse kriptoları Magic (MAGIC), Render (RNDR), Merit Circle (MC), FLOKI (FLOKI) ve Illuvium (ILV).

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler