Diğer

  Piyasa Değerine Göre En İyi 10 Metaverse Coini!

  Piyasada volatil hareketler devam ederken, Önemli takip edilmesi gereken altcoinler önem arz ediyor. Bu yazımızda piyasa değerine göre En İyi 10 Metaverse coinlerini sıraladık.

  Internet Computer (ICP), piyasa değerine göre en büyük metaverse coinidir. Ek olarak SAND’ın haftalık performansı, şu anda %19’dan fazla düşüş yaşadığı görünüyor.

  metaversecoin

  En üst konumda Internet Computer (ICP) bulunuyor. Kripto para bugün, son 24 saatte %2’lik bir fiyat artışının ardından şu anda 3,71 dolardan işlem görüyor.

  Bununla birlikte, ICP Coin, yazı sırasında geçen günlerdeki düşüş hareketi ile birlikte haftalık mumu kırmızı olarak takip ediliyor. Yatırımcıları tarafından kırmızı mumu yeşile çevirip çevirmeyeceği merak konusu. 1.036.078.634 $’lık piyasa değeri ile ICP, şu anda piyasa değeri açısından kripto para piyasasında 37 sırada yer alıyor. (Bknz: Kripto Para Nedir?)

  Axie Infinity (AXS), şu anda 7.06 $ fiyatla Metaverse sıralamasında ikinci sırayı alıyor. AXS, yazı sırasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) karşı son gün sırasıyla yaklaşık %0,67 ve %1,07 oranında düşüş gerçekleştirmişti. AXS, genel kripto para market sıralamasında 45’nci sırada yer alıyor.

  Sandbox (SAND), listedeki üçüncü en büyük Metaverse coinidir. Bu kriptopara, son güne göre %0.18’lik bir fiyat artışının ardından şu anda 0,4416 $ değerinde. SAND’in haftalık grafiğine baktığımızda %20’den fazla düşüş yaşamış olması dikkat çekiyor.

  İlk beşteki diğer Metaverse kriptoları arasında şu anda %0,7’lik durumda kırmızı olan Decentraland (MANA) ve son 24 saatte %1.8 düşüş yaşayan Enjin Coin (ENJ) yer alıyor.

  İlk 10’daki diğer Metaverse kriptoları Magic (MAGIC), Render (RNDR), Merit Circle (MC), FLOKI (FLOKI) ve Illuvium (ILV).

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  P2P.org Ethereum (ETH) Stake Ödüllerini Yatırımcılar İçin Artırıyor.

  P2P.org, blockchain doğrulama ve saklama hizmeti sunmayan staking araçları sağlayıcısı, Ethereum staking ödüllerini artırmayı amaçlayan önemli bir gelişmeyi...

  YouTube Kurucu Ortağı Steve Chen Yenilikçi Memecoin Projesi $MEME’e Destek Verdi.

  YouTube'un kurucularından Steve Chen, platformdaki ilk kedi videolarından birinden ilham alan bir...