Peter Brandt Bitcoin Yorumu Şubat 2020: Bitcoin Parabolik Bir Harekete Hazırlanıyor!

Peter Brandt
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Peter Brandt Bitcoin Yorumu Şubat
Peter Brandt Bitcoin Yorumu Şubat 2020

Bitcoin Uzmanı Peter Brandt Bitcoin Yorumu Şubat 2020 – 2017 ile 2018 yıllarında yaptığı başarılı fiyat tahminleri ile kripto para sektöründe de önemli bir isim olduğunu kanıtlayan Peter Brandt, ağzından çıkan ifadelerin büyük bir dikkatle dinlenmesi gereken kişilerin başında geliyor. Brandt daha önce 2017 rallisini ve 2018 çöküşünü tahmin etti ve şimdi yeni bir Bitcoin (BTC) yorumu ile karşımızda. En alttaki tweet içerisindeki video anlatımında bu yükselişe değinen Brandt, 2020 yılı için fiyat müjdesi vermiş oldu. Coin Yorumları Ve Analiz Görüşleri. İYİ OKUMALAR!

Peter Brandt Bitcoin Yorumu Şubat 2020 :Bitcoin Yeni Bir Yükselişin Eşiğinde

Lider kripto para biriminin ta 2013 yılına kadar giden devasa bir boğa kanalı içerisinde kaldığını belirten Brandt, yakında başka bir parabolik yükselişle piyasanın şaşırabileceğini ifade etti. Parabolik yükseliş herhangi bir varlığın çok az sayıda yaşayabileceği devasa fiyat artışı olarak biliniyor ve BTC bunu tarihi boyunca yaklaşık 2 defa yaşadı. Birisinde 20.000 dolara, diğerinde ise 14.000 dolara kadar yükseliş sağlandı.

Bitcoin Fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 9.300 dolardan işlem görüyor ve son hafta ciddi bir duraksama yaşadığı biliniyor. Bitcoin Fiyatı İlk olarak 9.500 doları zorlayan ancak oradan 9.100 dolara kadar düşen BTC, daha sonra 9.300 dolarda konsolidasyon yaşadı.

Şu an için bütün kripto para piyasası durgun bir görüntü çiziyor ve yeni bir kırılmanın eşiğinde olunduğu söylenebilir. Geleneksel yatırımcılar bu yazıdan da okunabileceği üzere hala BTC’yi anlamasalar da, fiyat  yükselişe geçince birçok insanın buna akın edeceği bir gerçek.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!