Diğer
  Ana SayfaHaberPEPE Token Yatırımcıları Başka Bir Memecoin'e Yönelmeye Başladı!

  PEPE Token Yatırımcıları Başka Bir Memecoin’e Yönelmeye Başladı!

  -

  • Elon Musk’ın paylaşımı, memecoin’de devasa bir patlama getirdi.
  • PEPE token yatırımcılarının yön değiştirdiği gözlemlendi.

  Bugün ortaya çıkan bir memecoin’de devasa patlama görüldü. PEPE token yatırımcılarının bu memecoin’e para yatırdığı tespit edildi.

  Yeni Ortaya Çıkan Bu Memecoin Elon Musk’la Bağlantılı mı?

  milady-meme-coin-ladys

  PEPE yatırımcıları şimdi Twitter CEO’su Elon Musk ile bağlantılı olduğu söylenen yeni bir kripto paraya yönelmeye başladı. Blockchain analitiklerine göre, bu sabah bir tweet’te ani odak değişimini doğruladı. PEPE yatırımcılarının ilgisini çeken yeni token, Milady Meme Coin (LADYS) olarak adlandırılıyor.

  Blockchain verileri, bazı adreslerin LADYS için PEPE pozisyonlarını değiştirdiğini fark ettiğini ortaya çıkardı. Şimdiye kadar, birkaç yatırımcının yeni trend memecoin’i satın almak için büyük fonlara daldığı keşfedildi. Bir adres, o sırada değeri 101.000 dolar olan 54 Ethereum (ETH) ile 292 milyar PEPE satın aldı. Daha sonra elinde tuttuğu PEPE’yi 532.000$’a eşdeğer 288 ETH’ye sattı ve ona yaklaşık 430.000$ kar bıraktı.

  LADYS’in gelişiyle aynı adres, cari fiyat üzerinden yaklaşık 1,18 milyon dolar değerinde 7,5 trilyonluk büyük miktarda satın aldı. Tokenin mevcut piyasa fiyatı 0.0000001567$ ve son 24 saat içinde %12.122’den fazla artış kaydetti.

  Milady Meme Coin (LADYS) ve diğer kripto paraları güvenle satın almak için önerdiğimiz borsayı kullanarak yatırım yapabilirsiniz.

  Musk ile memecoin arasında ince bir bağlantı var, özellikle Çarşamba günü hanımefendi benzeri bir çizgi film karakterinin “Meme yok, Seni Seviyorum” diyen bir resmini paylaştığı için. Aynı zamanda, resmi paylaşmasından bir saat önce bir adresin oluşturulduğu tespit edildi.

  Bu özel adres, Binance’ten 25 ETH çekti ve 0,000000005652 dolardan 8 trilyon LADYS satın aldı. Şaşırtıcı bir şekilde, cüzdan LADYS’i satın aldıktan sonra başka bir satın alma işlemi yapmadı. Memecoin dalgalanmaya başladığından beri, diğer birçok yatırımcı fonlarını bu girişime akıtmaya başladı. Son 24 saat içinde, token şimdiden 138 milyon doların üzerinde işlem hacmi ve 125 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri kaydetti.

  Memecoin’lerin bu olağanüstü devriminin ortasında, bazı kripto savunucuları aldatmacanın olasılıkları konusunda hala şüpheci.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler