PayPal Kullanıcıları Kriptoyu Harici Cüzdanlara Çekebilecekler

paypal
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paypal’ın kripto para birimlerini benimsemesi, ödeme sağlayıcısının kullanıcıların dijital varlıklarını üçüncü taraf cüzdanlarına çekmelerine izin vereceğini açıkladıktan sonra büyüyor gibi görünüyor.

Çarşamba öğleden sonra bildirilen haber, Paypal’ın platformunda kripto alımlarını ilk kez etkinleştirmesinden sadece yedi ay sonra geldi. O zaman, karar dijital varlıkların ana akım tanınmasında önemli bir kilometre taşı olarak müjdelendi.

Çarşamba günkü duyuru, PayPal kullanıcılarının kripto para birimlerini sadece Paypal’da tutmak veya para çekmek için fiyat para birimine satmak yerine diğer cüzdanlara gönderebilecekleri anlamına geliyor. Ancak, PayPal, kripto para çekme özelliğinin ne zaman destekleneceğini belirtmedi. Paypal’ın geçen sonbaharda kripto para birimi alımlarını etkinleştirme kararı gibi bir şey varsa, üçüncü taraf cüzdanlarının ilk kullanıma sunulması kademeli ve konum tabanlı olabilir.

Paypal’ın kriptoyu benimsemesi, dijital varlık kullanım vakalarının zaman içinde hızla büyüdüğünü gören açıkça tanımlanmış bir stratejiye dayanıyor gibi görünüyor.

CEO Dan Schulman önümüzdeki on yıl içinde “nakit kullanımında muazzam bir düşüş” göreceğimize inanıyor ve  şu cümlelerle destekliyor:

Ödemenin tüm form faktörleri cep telefonuna çökecek. Bir form faktörü olarak kredi kartları kaybolacak ve telefonunuzu kullanacaksınız çünkü bir telefon sadece kredi kartınıza dokunmaktan çok daha fazla değer katabilir.

Bu ayın başlarında Schulman, Paypal’ın kripto işinin zaten şirket için temettü ödediğini belirtti.

Kripto çabalarımızla taktiksel olarak devam eden muazzam miktarda gerçekten harika sonuçlarımız var.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!