Cumartesi, Kasım 28, 2020

Paypal CEO’su Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’e akın olduğunu açıkladı!

Ödeme devi PayPal, Bitcoin ve kripto parayı desteklediğini açıkladığından bu yana beklenenden çok daha fazla ilgi gördüklerini açıkladı.

PayPal CEO’su Dan Schulman, şirketin üçüncü çeyrek mali sonuçlarını açıkladığı konferans görüşmesi sırasında kripto para hizmetleri için şaşırtıcı bir rekor kaydettiğini bildirdi. Schulman, “Birkaç gün önce kullanıcı tabanımızın yüzde 10’una kripto para birimi hizmetleri sunmaya başladık, ancak bekleme listemiz beklentilerimizin 2-3 katına çıktı” fadelerini kullandı.

PayPal şu ​​anda Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin alım satımına izin veriyor. Önümüzdeki yıl daha fazla kripto para birimi desteği sunulacak ve hizmet ABD dışındaki ülkelere genişletilecek.

Schulman, “Günlük 10 bin dolarlık limiti aldığımız talep doğrultusunda 15 bin dolara çıkaracağız ve önümüzdeki iki üç hafta içinde ABD’deki herkesin kullanımına sunmaya başlayacağız. Daha sonra ABD dışına genişleyeceğiz ve önümüzdeki yılın ilk yarısında bu hizmetleri Venmo’da sunacağız. Kripto para satın almış olan kişilerin kripto para yatırımlarında neler olduğunu kontrol etmek için günde birkaç kez cüzdanlarını açtığını görüyoruz.” dedi.

PayPal CEO’su, PayPal’ı sistemlerine entegre eden 28 milyon satıcıdan alışveriş yaparken kripto para kullanacaklarını bir kez daha yineledi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 16,944.07dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09