Diğer
  Ana SayfaHaberPayPal Bitcoin Alım Limitini Haftada 100.000 Dolara Yükseltiyor

  PayPal Bitcoin Alım Limitini Haftada 100.000 Dolara Yükseltiyor

  -

  Ödeme devi PayPal, ABD’deki uygun müşteriler için Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin satın alma limitini haftalık 100.000 dolara yükseltti ve yıllık limitleri tamamen kaldırdı.

  PayPal müşterilerinin şubat ayındaki haftalık kripto satın alma limiti 20.000 $ idi. PayPal, müşterilerin ilk olarak Ekim 2020’de doğrudan PayPal hesaplarından Bitcoin, Ethereum, Bitcoin cash ve Litecoin gibi kripto para birimlerini satın almasına, satmasına ve tutmasına izin verdi. Bu hareket, bireylerin PayPal’ın dünya çapındaki 26 milyonluk güçlü ticaret ağı içindeki satın alımları ile varlıkları kullanmalarına izin vererek kripto para ekosisteminin genişlemesine büyük ölçüde yardımcı oldu.

  PayPal’ın Kripto Hacmi Ne Kadar?

  paypal

  Şirket aylık ortalama kripto para hacmi konusunda sessiz olsa da, CEO Dan Schulman nisan ayında bu sayının aylar içinde 200 milyon dolara ulaşacağını beklediğini söyledi.

  İşlemler Nasıl Gerçekleştiriliyor?

  PayPal’ın kripto para işlemleri, Paypal müşterileri adına varlıkları koruyan ve ticaret yapan kripto hizmetleri şirketi Paxos Trust Company ile ortaklık yoluyla gerçekleştiriliyor. İşlemler tamamlandığında, PayPal müşterilerinin kriptoları satıcı ile işlem yapmak için fiyata dönüştürülür.

  PayPal, kripto para desteğine yönelik artan tüketici talebini dikkate alan tek şirket değil. Elektronik ödeme sağlayıcısı Visa, kripto borsası Coinbase ve kripto hizmetleri sağlayıcısı Crypto.com tarafından verilen banka kartlarını destekleme kararı aldı. Bu ayın başlarında Visa, ilk kripto kredi kartını başlatmak için kripto borsası BlockFi ile ortaklık kurdu.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler