Cumartesi, Kasım 28, 2020

Papara’da ne oluyor? Papara’ya neden girilemiyor? Papara hacklendi mi?

Papara’ya yaklaşık bir kaç saattir erişim sağlanamıyordu. Bir çok kullanıcı hesaplarına erişemeyip, kartlarını kullanamadı. İşte Papara’da ne oluyor? Papara’ya neden girilemiyor? Papara hacklendi mi? haberi hakkında detaylar…

Papara’ya yaklaşık 1 saattir erişim sağlayamayan kullanıcılar, Twitter’da ilgili konudan ötürü Papara resmi hesabını etiketleyerek adeta topa tuttu!

Papara’nın resmi Twitter hesabımdan konuyla alakalı hemen yanıtlar gelse de problem hemen çözülemedi. Papara çok geçmeden konuyla alakalı şunları söyledi:

Yoğunluk kaynaklı bir sorun yaşamaktayız. Bu durum sebebiyle çok üzgünüz. Tüm Papara ekibi olarak çalıştığımızı belirterek kısa sürede düzeleceğinden emin olmanızı isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Aradan bir müddet geçmesinin ardından Papara kullanıcılarına müjdeyi şöyle verdi:

Papara Card’ınızı şu andan itibaren POS cihazları ve ATM’lerde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Papara hesaplarına girişte yaşanan sorun ise devam etmekte. Bunu da çözmek için tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Henüz Papara kullanıcıları hesaplarına erişemiyor. Papara.com’a girilmeye çalışıldığında ise aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşılıyor.

Son Güncelleme:

21 Ekim Çarşamba sabahı itibariyle Papara’ya kullanıcılar sorunsuz erişebiliyor. Papara.com dahil erişim sorunlarını gideren Papara, Twitter hesabından konuyla ilgili twitleri kaldırmışa benziyor.

#Papara#FinansalÖzgürlük hastaglerini kullanarak 5 milyon kullanıcıya ulaştığını duyuran Papara, konuyla alakalı tweetleri temizleyerek aşağıdaki tweeti attı:

CEO’muz Ahmed F. Karslı, 5 milyonuncu kullanıcımız Ahmet Kaan’a Papara Black Card’ını elden teslim ederek ona hayat boyu eğitim bursu hediye etti!
Papara ile tanışan herkese sonsuz teşekkürler!

Anlık gelişmeler için Coin Otağ’ı kullandığınız sosyal medya üzerinden de takip etmeyi unutmayın! Coin Otağ yazarak bizi her yerde bulabilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09