PancakeSwap (CAKE) Önemli Seviyeler Nereler?

En popüler DeFi'ler arasında yer alan CAKE için kısa ve uzun vadeli önemli destek direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-7

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

CAKE Haftalık Grafik Yorumu

CAKE-06.06-1

Binance Labs, PancakeSwap’a stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. DefiLama’ya göre BNB Chain üzerinde var olan protokoller arasında 4,87 milyar dolarlık TVL ile ilk sırada yer alıyor.
Sizler için bu yazımda, BNB Chain üzerinde kurulu olan en popüler DeFi’ler arasında yer alan PancakeSwap’ın yerel varlığı CAKE analizi yapacağım. Keyifli okumalar dilerim.

Uzun süredir düşen bir trendde işlem gördüğünü rahatlıkla söyleyebilirim. Buna rağmen birkaç gündür yükseliş gerçekleştirmeye çalışıyor. Şu anda da 5,11 dolar ile 5,59 dolar bandını test etmek istiyor. Devamında ise 9,55 dolar – 10,55 dolar bölgesine kadar ulaşması mümkün.

Dirençten ret yedikten sonra aşağı yönlü hareketine başlarsa 3,33 dolar ve 3,11 dolar arasındaki destek bölgesine kadar düşüş yaşama ihtimali var. Hatta 2,22 dolar – 2 dolar bandından da destek almak isteyebilir.

  • Chaikin para akışında yükseliş gözlemlenmekte. Bu da satış baskısının azaldığı anlamına geliyor. Eğer ki pozitif bölgeye çıkarsa, boğaların hakim olduğu anlamına gelebilir.
  • RSI ise neredeyse yatay seyrediyor. Büyük bir oynaklık kaydedilmedi. Şu anda aşırı satım bölgesine yakın olduğu için yükseliş senaryoları gündeme geldi. Ancak yine de düşüş senaryolarını göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.
Destek Seviyeleri 3,33-3,11 2,22-2
Direnç Seviyeleri 5,11-5,59 9,55-10,55

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

CAKE-06.06-2

Yaşadığı yükselişten dolayı dirençlerini hızlı bir şekilde aştı. Ancak 4,89 dolardaki direncini destek olarak doğrulayamadı ve 4,62 dolardaki desteğine doğru geri çekilme yaşadı. Tekrardan yukarı yönlü hareket ederse 4,72 doları ve ardından tekrardan 4,89 doları kırabilir.

Aşağı yönlü hareketinde ise 4,62 dolarda tutunamazsa 4,51 dolara kadar gerileyeceğini düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 4,62 4,51
Direnç Seviyeleri 4,74 4,89

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster