Özel Jet almayı düşünüyorsanız müjde! Artık özel jetler Bitcoin (BTC) ile alınabilecek!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Özel bir uçak şirketi, müşterilerinin Bitcoin (BTC) ile milyonlarca dolar değerinde jet satın almalarına izin verecek!

Business Insider’ın 13 Eylül’de bildirdiğine göre, ABD merkezli Aviatrade, geliştirilmiş 2014 Gulfstream G650ER’yi 40 milyon dolara veya yaklaşık 3.750 Bitcoin’e satıyor. 7.500 deniz miline kadar seyahat eden Los Angeles ile Sidney arasındaki mesafe, modelin sahipleri arasında Jeff Bezos gibi milyarderler var ve Elon Musk!

Aviatrade, “Tüm iş jetleri için Bitcoin ödemelerini kabul ediyoruz” diye belirtti.

Aviatrade başkanı Philip Rushton, özel uçak satın almak için yasal paranın kullanılmasının bazı ülkelerde uluslararası kısıtlamalara tabi olacağını söyledi. Kripto para birimleri ise bu kontrollerden biraz daha fazla çıkabilir.

Aviatrade şu anda iki Bombardier Global 7500 de dahil olmak üzere, Haziran 2019 itibariyle 72,8 milyon dolar değerinde 6.800’den fazla Bitcoin anlamına gelen diğer 13 özet jet satıyor.

Aviatrade, kripto para kabul etmeye başlayan ilk uçak şirketi değil. Kaizen Aerospace’in başkanı Fabrizio Poli, Haziran ayında Bitcoin eğitimcisi Andreas Antonopoulos ile yaptığı röportajda şirketin uçuş ve kargo hizmetleri ile özel jet alımları için Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle ödemeleri kabul edeceğini duyurdu.

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster