Diğer
  Ana SayfaHaberOrta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi! Hedefi 29.600 Dolar Mı?

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi! Hedefi 29.600 Dolar Mı?

  -

  • Bitcoin fiyatı 29.600$ seviyesine yükseliş hazırlığında mı?
  • Bitcoin’in önemli destek ve direnç seviyeleri nereler?
  • Bitcoin fiyatı 28.400$ direncini kırabilirse yükseliş hedefi neresi?

  Bitcoin fiyatı yükseliş hareketini tekrar başlatabilir mi? BTC fiyatı 28.400$ direncini kırabilirse yeni hedefi neresi olacak? Güncel Bitcoin Fiyat Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in orta vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, kritik destek bölge aralığı olan 27.100$ – 27.400$ destek aralığında yatay hareketini sürdürüyor.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen mor destek bölgesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatarak yükselişini ilk olarak 28.400$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin 28.400$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yaparsa, yükseliş hareketini 28.900$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyecektir.

  Bitcoin fiyatı 28.900$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yaparsa bir sonraki hedefi analizde belirtilen 29.600$ seviyesi olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler