Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriOntology (ONT) Yükselişini Sürdürebilir mi?

  Ontology (ONT) Yükselişini Sürdürebilir mi?

  -

  ONT 4 Saatlik Grafik Yorumu

  ONT 04.05 1

  ONT fiyatının 70 sent direncinden ret yediği görülmektedir. Yükselen trendin kırılımı fiyatın aşağıda bıraktığı boşlukları doldurmasına olanak tanıyabilir.

  Aşağı yönlü fiyat hareketleri dahilinde ilk olarak 0,6185 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Bu bölge altında kalınması hem destek kırılımına hem de yükselen trend kırılımına sebep olacaktır. Satış baskılarının devam etmesi fiyatın 0,5894 dolar seviyelerine kadar gerilemesine yol açabilir.

  Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönde hareket edilmesi 0,6594 dolar direncinin test edilmesine sebebiyet verebilir. Bu bölge üzerine çıkılması en son gerçekleşen tepenin aşılmasına yol açmış olacağı için yükselişin devam etmesi beklenilir. Son olarak yükselişin devamında ise 0,7009 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

  Destek noktaları: 0,6185 – 0,5894

  Direnç noktaları: 0,6594 – 0,7009

  Kısa Vadeli Fiyat Hedefleri

  ONT 04.05 2

  Altcoinin saatlik grafiğinde yükselen trend kırılımı ve retesti görünmektedir. Bunun yanında kısa vadeli düşen trend yapısının takip edilmesi fiyatın 60 sent altına sarkmasına yol açacaktır.

  Aşağı yönde hareket edilmesi dahilinde ilk önce 0,6173 dolar seviyesi ile karşılaşılacaktır. Bu bölgenin kaybedilmesi fiyatın 60 sent altına düşmesine sebep olabilir. Satış baskısının sürmesi düşüşü 0,5871 dolar seviyelerine kadar derinleştirebilir.

  Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönde harekete devam edilebilmesi için düşen trend ve 0,6457 dolar direncinin kırılımı gerçekleşmelidir. Bu bölgenin üzerinde kalınması fiyatın 0,6631 dolar direncine doğru yükselişine sebep olabilir. Son olarak boğaların fiyatı baskılamaya devam etmesi altcoinin tekrardan 0,6887 dolar seviyelerinde işlem görmesine yol açabilir.

  Destek noktaları: 0,6173 – 0,5871

  Direnç noktaları: 0,6457 – 0,6631 – 0,6887

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler