Diğer
  Ana SayfaHaberONT Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  ONT Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  • ONT coin, direnç bölgesinden satışla karşılaşarak düşüş hareketi gerçekleştirdi.
  • 0.23 dolar seviyesi, analizde belirtilen kritik direnç bölgesi olarak öne çıkıyor.
  • ONT fiyatı, 0.2112 dolar seviyesi üzerindeki hareketlerle yükseliş trendini yeniden başlatabilir.

  ONT coin, son dönemde direnç bölgesinden gelen satışlarla düşüş eğilimine girmiş durumda. Ancak ONT fiyatı, 0.2112 dolar seviyesi üzerindeki performansıyla yeniden yükseliş trendine girebilir.

  Orta Vadeli ONT Fiyat Analizi!

  12 Saatlik ONT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik ONT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  ONT fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesinden satış ile karşılaşarak düşüş hareketini başlatmış. ONT fiyatı analizde belirtilen direnç bölgesi 0.23$ üzerinde 4 saatlik mum veya günlük mum kapatamadığı takdirde düşüş hareketini 0.20 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  ONT fiyatı yükseliş hareketini başlatabilmesi için 0.23 dolar seviyesinin üzerinde 4 saatlik veya günlük mum kapanışı gerçekleştirmelidir.

  Ontology fiyatı bu belirtilen 0.24$ bölgesinin üzerinde kapanış yaparsa, 0.253$ seviyelerine kadar hareket gerçekleştirebilir.

  Kısa Vadeli ONT Fiyat Analizi!

  4 Saatlik ONT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik ONT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  ONT coin, 2 saatlik direnç bölgesinden satışla karşılaşarak düşüş hareketine girdi. ONT fiyatı, analizde belirtilen 0.23 dolar seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları gerçekleştiremediği sürece, grafikte belirtilen destek bölgesi olan 0.2112 dolar seviyelerine kadar düşüşe devam edebilir.

  ONT fiyatı, 0.2112 dolar seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirmesi durumunda yeniden yükseliş trendini başlatabilir ve 0.23 dolar seviyelerine doğru ilerleyebilir.

  Ancak ONT, 0.2112 dolar seviyesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş hareketini 0.20 dolar seviyelerine kadar sürdürme eğiliminde olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler