OMG Network (OMG) Yükselen Trendini Devam Ettirecek mi?

OMG fiyatı için yaşanılan son düşüş sonrasında takip edilmesi gerekilen destek ve dirençleri inceleyelim.
OMG-Network

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

OMG 4 Saatlik Grafik Yorumu

OMG 04.01 1

OMG fiyatının yükselen trendine sadık kaldığı görülmektedir. Trendin takip edilmesi dahilinde fiyatın 6 dolar üzerine çıkması muhtemeldir.

Ayıların satış baskısının yoğun olması altcoinin yükselen trend ve yatay destek bölgesini test etmesine sebep olmuştur. Yeni düşük tepe oluşumu düşüşü derinleştirebilir. Aşağı yönlü hareketler dahilinde ilk olarak 5,408 dolar desteği ile karşılaşılacaktır. Bu seviyenin satışa maruz kalması fiyatın tekrardan 4,953 dolar seviyelerine gerilemesine yol açabilir.

Şu anda bulunulan bölgede yeni bir tepe oluşumu fiyatın yükselişine yardımcı olacaktır. Fiyatın trend altına düşmeden yukarı yönlü seyrine devam etmesi beklenmektedir. Trendin takip edilmesi durumunda aşılması gerekilen ilk direnç 5,976 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölge üzerinde yükselişi baskılayabilecek 6,213 minör direnci bulunmaktadır. Minör direnç seviyesinin üzerinde kalınması 6,961 dolar seviyesinin test edilmesine sebep olabilir.

Destek noktaları: 5,408  – 4,953

Direnç noktaları: 5,976 – 6,213 – 6,961

Altcoinin Kısa Vadeli Fiyat Hedefleri

OMG 04.01 2

Altcoinin yükselen kanal yapısını takip ettiği gözlemlenebilir. Kanal içinde kalınması yükselişin devamlılığını sağlayacaktır.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi 5,617 dolar seviyesinin tekrar test edilmesine yol açabilir. Bu bölge altında likidite alımı gerçekleşmesi fiyatın 5,431 dolar seviyesine kadar gerilemesine sebep olabilir.

Şu anda bulunulan bölgede boğaların baskı kurması fiyatın 5,900 dolar direncini test etmesine neden olabilir. Bu seviye üzerinde kalınması altcoinin 6,205 dolar direncini kırmasına yol açabilir.

Destek noktaları: 5,617 – 5,431

Direnç noktaları: 5,900 – 6,205

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster