Ana SayfaKripto Para AnalizleriOMG Network (OMG) 5 Doların Üzerinde Kalabilir mi?

OMG Network (OMG) 5 Doların Üzerinde Kalabilir mi?

-

OMG 4 Saatlik Grafik Yorumu

OMG 04.21 1

OMG fiyatının şu anda direnç bölgesine yakın seyir gördüğü görülmektedir. Bu bölgenin kırılımı yeni bir tepe yapısı oluşmasına yol açabilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri dahilinde ilk olarak 4,786-4,735 dolar aralığı destek görevi görecektir. Satış baskılarının devam etmesi son olarak fiyatın 4,554 dolar seviyelerine kadar gerilemesine yol açabilir.

Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi 5,042-5,083 direncinin aşılmasına yol açabilir. Bu bölge üzerinde yükselişin devamında 5,377 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 4,786 – 4,735 – 4,554

Direnç noktaları: 5,042 – 5,083 – 5,377

Kısa Vadeli Gerçekleşebilecek Senaryolar

OMG 04.21 2

Altcoinin saatlik grafiğinde gerçekleşen sıçrama sonrası fiyat 5 dolar psikolojik direncini test etti. Fakat fiyatın şu anda bulunduğu destek bölgesini aşağı yönde kırması trend bölgesinin tekrar test edilmesi ile sonuçlanabilir.

Aşağı yönde gerçekleşecek fiyat hareketleri dahilinde ilk olarak 4,932 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Satış baskılarının devam etmesi dahilinde yükselen trend ve yatay destek bölgesine denk gelen 4,860-4,819 dolar aralığının tekrar test edilmesi söz konusu olabilir. Bu bölge altında 2 saatlik kapanış gerçekleşmesi bir alt destek olan 4,620-4,582 dolar aralığına kadar düşüşü sürdürebilir.

Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönlü hareket dahilinde ilk olarak 5,076 dolar direnicinin aşılması gereklidir. Bu bölge üzerine çıkılması dahilinde fiyat 5,233 dolar direncine doğru hareket edebilir.

Destek noktaları: 4,932 – 4,860 – 4,819 – 4,620 – 4,582

Direnç noktaları: 5,076 – 5,233

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk DEMİRCİ
Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler