Diğer
  Ana SayfaHaberNisan Ayı, Shiba Inu (SHIB) Fiyatı için Daha Az Karamsar Görünecek mi?

  Nisan Ayı, Shiba Inu (SHIB) Fiyatı için Daha Az Karamsar Görünecek mi?

  -

  • Shiba Inu (SHIB), uzun ve kısa vadeli düşen direnç çizgilerini kırdı.
  • A-B-C düzeltmesi tamamlandı.
  • $0.0000123’te direnç var.

  Shiba Inu (SHIB) fiyatı direnç bölgesinden çıktı ancak artışını sürdürmekte zorlandı.

  Ocak ayının başında, Shiba Inu fiyatı düşen direnç çizgisinden çıktı ve ay sonunda $0.0000157’ye kadar yeni bir yıllık yüksek seviyeye ulaştı. Bu aynı zamanda haftalık RSI’nin 50’nin üzerine çıkmasına neden oldu.

  Ancak fiyat ralliyi sürdüremedi ve Şubat ayında tekrar direnç çizgisine geri döndü, bunu destek olarak doğruladı (yeşil simge).

  Haftalık zaman diliminde, en önemli destek $0.0000096’da. Bu alan Mayıs 2022’den beri aralıklı olarak destek ve direnç olarak hareket etti. Şu anda, düşen direnç çizgisiyle çakışıyor.

  Bu nedenle, herhangi bir düşüş, bir çıkıştan sonra yeniden testler olarak kabul edilir. Ancak SHIB fiyatı bunun altında kapanırsa, boğa görünümünü geçersiz kılacak ve $0.0000070’e düşüşe neden olabilecektir.

  Shiba Inu (SHIB) Haftalık FiyatSHIB/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

  Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Düzeltmeyi Tamamladı

  Günlük zaman dilimindeki teknik analiz, SHIB fiyatının 4 Şubat’tan beri düşen bir direnç çizgisi altında kaldığını gösteriyor. Bu düşüş, 10 Mart’ta $0.0000096’lık bir düşük seviyeye yol açtı. Fiyat o zamandan beri arttı.

  Artış birkaç neden için önemliydi:

  1. Fiyat $0.0000095’teki 0.786 Fib geri çekilme destek seviyesini doğruladı.
  2. Yükseliş potansiyel olarak A-B-C düzeltme yapısını tamamladı.
  3. SHIB fiyatı 14 Mart’ta düşen direnç çizgisinden çıktı, bu da düzeltmenin tamamlandığını gösteriyor.

  Ancak ERC-20 tokeni sonraki 24 saat içinde düştü ve çıkış seviyesinin altına düştü. Ayrıca, günlük RSI hala 50’nin altında ve boğa trendinin tersine dönüşünü onaylamıyor.

  Ethereum tabanlı meme coini şu anda çıkış seviyesinin hemen altında işlem görüyor. Eğer artış başlatamazsa, fiyat 0.786 Fib geri çekilme desteğine geri düşebilir. Ancak çıkış gerçekleşirse, SHIB en yakın direnç olan $0.0000123’e hareket edebilir.

  Shiba Inu (SHIB) Fiyat KırılımıSHIB/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

  Sonuç olarak, çıkışını sürdürememek, Shiba Inu (SHIB) fiyatı için bir zayıflık işareti. Önceki direnç çizgisinde sıçraması veya çökmesi gelecekteki trendi belirleyebilir. Sıçrama, $0.0000123’e doğru bir artışa yol açabilirken, çöküş $0.0000077’ye düşüşe neden olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler