Diğer
  Ana SayfaHaberNEO Haftalık Desteğine Tutunursa 12 Dolar Yeni Hedefi Mi?

  NEO Haftalık Desteğine Tutunursa 12 Dolar Yeni Hedefi Mi?

  -

  • NEO Fiyatı günlerdir düşüş hareketine devam ediyor.
  • NEO 8.40$ desteğine tutunursa 12 dolara yükselişini başlatabilir.
  • NEO Yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik seviyeler!

  NEO Yükseliş hareketini başlatabilir mi? NEO yatırımcıları hangi seviyeleri takip etmeli? Güncel NEO Yorum Fiyat Analizi!

  Orta Vadeli NEO Yorum Fiyat Analizi!

  Günlük NEO Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük NEO Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  NEO fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli haftalık desteğinden tepki aldığı ve 9.79$ seviyelerine yükseliş hareketi gerçekleştirdiği görülüyor.

  NEO fiyatı yazı sırasında 9.37$ seviyelerinden hareket ediyordu. NEO analizde belirtilen 8.43$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde, yükseliş hareketini 12$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  NEO fiyat grafiğini günlük zaman diliminde incelediğimizde, desteğinden %10 yükseliş hareketi gerçekleştirdi.

  NEO fiyatı analizde belirtilen destek bölgesi olan 8.90$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa, önümüzdeki günlerde yatay yükseliş trendini başlatarak 10.74$ seviyelerine yükseliş yaşayabilir.

  Kısa Vadeli NEO Fiyat Analizi

  4 Saatlik NEO Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik NEO Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  NEO fiyatı analizde belirtilen 9.20$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarına devam etmesi halinde, yükseliş hareketini 10.20$ seviyelerine kadar başlatacak yükseliş trendine girebilir.

  NEO fiyatı analizde belirtilen 10.20$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde, yükseliş hareketini 11.30$ seviyelerine gerçekleştirmek için yükseliş trendini devam ettirebilir.

  NEO yatırımcıları 4 saatlik grafikte, 9.20$ desteğini takip etmesi gerekiyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler