Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriNEO Fiyat Analizi! Yatırımcılar Yüzde 20 Yükseliş Bekliyor!

  NEO Fiyat Analizi! Yatırımcılar Yüzde 20 Yükseliş Bekliyor!

  -

  Neo coin bugün yeşil yakan coinler arasında bulunuyor. Bitcoin ve kripto paralarda bugün %2’den fazla düşüş yaşanırken. NEO coin bugün %2.50 yükseliş yaşadı. NEO fiyatı yazı sırasında 12.62$ seviyelerinden işlem görüyordu.

  NEO Fiyat Analizi! NEO Hedefi Neresi?

  NEO/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  NEO/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  NEO fiyat grafiğini incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 11.47$ seviyesinin olduğu görülüyor. NEO coin yatırımcılarının 11.47$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş trendine analizde belirtildiği gibi devam edebilir.

  NEO coin yorumunu incelediğimizde, en yakın direnç bölgesinin 13.85$’da olduğu görülüyor. Eğer NEO fiyatı 13.85$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini 15$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  NEO Coinin Önemli Destek Bölgeleri Nereler?

  NEO/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  NEO/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  NEO fiyat grafiğini incelediğimizde, en yakın destek bölgesi 11.47$ seviyesinde bulunuyor. NEO fiyatı bu destek seviyesinin altında günlük mum kapanışlarına devam ederse, analizde belirtilen mavi bölgeye kadar düşüş trendini devam ettirebilir.

  Analizde belirtilen bir sonraki destek bölgesi 10.23$ seviyelerinde bulunuyor. NEO coin daha önce yükseliş trendine bu bölgeden başladığı için birçok yatırımcı NEO coinin bu bölgeden tekrar yükselişe başlayacağını düşünüyor.

  Birçok yatırımcı NEO fiyatının yükseliş trendine devam edeceğini düşünse de, Bazı analistlere göre NEO coin 10.24$ seviyesine düşüş yaşadıktan sonra yükseliş trendini başlatacak.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler