Ana SayfaKripto Para AnalizleriNEO Düşmeye Devam Edecek mi?

NEO Düşmeye Devam Edecek mi?

-

NEO Haftalık Grafik Yorumu

NEO-04.30-1

Alçalan kama formasyonu içerisinde işlem gören NEO, düşüş yaşamaya devam edebilir.

  • Yaklaşık 16 dolar seviyelerinde bulunan desteğinden tepki alamazsa formasyonun destek seviyesine kadar gerileyebilir.
  • Haftalık grafikte MA20’nin altında işlem gördüğü için düşüş trendi güçlü görünüyor. Bu da düşüş senaryolarını geçerli kılıyor. Olası yükseliş durumunda ise ilk olarak bu 22,6 dolardaki direnci kırması gerekiyor.
  • Ayrıca formasyonun direncini kırdıktan sonra 29,6 dolardaki direncini de aşarak yükselişine devam edebilir.
  • Yükseliş güçlenmeye devam ederse 66,2 dolardaki direncini test etmek isteyebilir.
  • RSI şu anda yaklaşık olarak 39 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesine çok yakın bulunduğu için yükseliş senaryosunu destekler durumda olduğu anlamına geliyor. Düşüş yaşanmaya devam edebilir ancak aşırı satım bölgesine girdiğinde yukarı yönlü sert bir tepki alabilir.
  • MACD göstergesi ise negatif bölgede bulunuyor. Ayrıca bu bölgede turuncu çizginin mavi çizgiyi üstten kestiği de görülüyor. Bu durum yükselişin gerçekleşeceği anlamına gelse de piyasadaki olumsuzluklar nedeniyle NEO’nun yaşadığı düşüş sonucunda tekrardan kesişim yaşayacak gibi görünüyor. Bu kesişimin yaşanması düşüşü devamlı hale getirebilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

NEO-04.30-2

Düşüş 16,1 dolardaki desteğe kadar devam edebilir. Bu seviyenin de altına düşmesi durumunda 13,8 dolar ve 9,4 dolar seviyelerinde de desteği bulunuyor.

  • Olası yükseliş senaryosunda ilk olarak kırması gereken direnç 21,8 dolar seviyesidir.
  • Alım baskısının devam etmesi durumunda ise 27,7 dolar ile 32,8 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Bu seviyelerin destek olarak doğrulanması durumunda 47,7 dolar ve 66,8 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleşebilir.
Destek Seviyeleri 16,1 13,8 9,4
Direnç Seviyeleri 21,8 27,7 32,8
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Basri Caneri
Basri Caneri
Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler