Neden Coinbase, Ripple ve diğer kripto balinaları 365,7 milyon XRP taşıdı

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Blockchain izleme şirketi WhaleAlerts, Kripto balinalarını belirledi, Son 24 saatte toplam 365,7 milyon XRP Taşındı. Genel olarak, XRP işlemi 98.162.899 $ olarak gerçekleşti. İsimsiz bir balina, O sırada yaklaşık 53 milyon dolar değerinde 181 milyon XRP’yi hareket ettirerek en büyük para transferini yaptı.

Görüntü Kaynağı: Twitter

Son zamanlarda, ABD Menkul Kıymetler ve borsa Komisyon suçlandı Ripple, Chris Larsen ve Brad Garlinghouse, Kayıt dışı menkul kıymetler teklifiyle 1,3 milyar dolardan fazla para topladıklarını iddia ettiler. XRP’nin menkul kıymet olup olmadığı tartışması geri döndü. SEC’in hareketinin ardından, Bazı kripto borsaları kripto ticaretini duraklattı. Bitwise kripto fonu bile davayı takip etti ve XRP’deki konumunu tasfiye etti.

Santiment verileri ayrıca SEC haberlerinin ortaya çıkmasından bu yana 10 milyon XRP ve daha fazlasına sahip cüzdanların düşüşte olduğunu gösterdi. Ek olarak, Whale Alert şunu bildirdi:

? ? ? ? 133.152.655 #XRP (48.850.963 USD) Jed McCaleb Settlement’tan Jed McCaleb cüzdanına transfer edildi

– Balina Uyarısı (@whale_alert)

Balina transferleri ve SEC suçlamalarının ortasında geldi, Ripple CEO Brad Garlinghouse çalışanlarına güvence verdi ve şunları söyledi:

SEC’in bugünkü şikayetini inceledikten sonra hukukun ve tarihin doğru tarafında olduğumuza güveniyoruz.

24 Aralık’ta Ripple Baş Hukuk Müşaviri ayrıca SEC’in iddia ettiği ve eklediği hiçbir “dolandırıcılık” veya “yanlış beyan” sorunu olmadığını belirtti:

1 yasal soru var: Kesin mi? Ripple,XRP’nin dağıtımları bir yatırım sözleşmesi oluşturur. Mahkemede dava açmak ve sektöre hak ettiği netliği sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Ripple Gece yarısı %30’luk yükseliş kaydederek, 0.36$ seviyesinden işlem gördü.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$0.405402dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram