Near Protocol (Near) Fiyat Tahmini: Haftalık ve 4 Saatlik Teknik Analizi

  • NEAR’ın haftalık teknik grafiği, 1.07$ – 0.875$ aralığının kritik destek seviyelerini vurguluyor.
  • Fiyatın bu destek seviyelerini koruması, yakın gelecekte yükseliş hareketinin potansiyelini artırabilir.
  • NEAR’ın 4 saatlik teknik grafiği, turuncu bölgeye fiyat hareketinin ardından yükseliş trendini başlatabileceğini gösteriyor.

NEAR’ın haftalık teknik grafiği incelendiğinde, 1.07$ – 0.875$ aralığının kritik destek seviyeleri olduğu görülmekte. Bu seviyelerin korunması durumunda yakın gelecekte yükseliş hareketinin başlayabileceği belirtiliyor.

Orta Vadeli NEAR Fiyat Analizi

1 Haftalık NEAR/USD Fiyat Grafiği

NEAR’ın haftalık teknik grafiği incelendiğinde, kritik fiyat desteği olarak gösterilen 1.07$ – 0.875$ seviyelerinin önemli olduğu görülüyor. Eğer bu destek seviyelerine düşüş yaşanırsa, yakın gelecekte yükseliş hareketi başlama potansiyeli bulunuyor.

Önceki düşüşte 1.07$ desteğinden gelen güçlü alım talebi, fiyatı 1.18 dolar seviyesine taşıdı. Eğer 1.07$ desteğinin üzerinde kalabilirse, bir sonraki hedef olan 1.60$ direnç seviyesine doğru yükseliş gerçekleştirebilir.

NEAR yatırımcıları, belirtilen bölgelere dikkat ederek yatırımlarını korumalıdır. Eğer NEAR fiyatı 1.60$ seviyesinin üstünde kapanışlar yapabilirse, bir sonraki direnç olan 1.88 dolar hedefi oluşabilir.

Kısa Vadeli NEAR Analizi

4 Saatlik NEAR/USD Fiyat Grafiği

NEAR’ın 4 saatlik teknik grafiği incelendiğinde, analizde belirtilen turuncu bölgeye bir fiyat hareketinin ardından yükseliş trendinin başlayabileceği gözleniyor. NEAR fiyatı, turuncu destek bölgesine temas sonrasında yükseliş hareketini başlatmayı başarırsa, hedef olarak 1.26 dolar seviyesine ulaşmayı amaçlayabilir.

Ancak NEAR, 1.12 dolar seviyesinin altında 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse, düşüş trendini ilk olarak 1.092 dolar seviyesine doğru genişletebilir. Eğer 1.092 doların altında kapanışlar devam ederse, düşüş hareketi 1 dolar seviyesine kadar ilerleyebilir.

NEAR yatırımcıları, turuncu bölgeden alım tepkisi görmeleri durumunda, 1.12 doların altında mum kapanışının stop seviyesi olarak kullanarak yükseliş yönlü işlemleri değerlendirebilirler.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version