Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriNear Protocol (NEAR) Destekte Tutunabilecek mi?

  Near Protocol (NEAR) Destekte Tutunabilecek mi?

  -

  NEAR Günlük Grafik Yorumu

  NEAR-05.27-1

  Sizler için bu yazımda, bulut tabanlı bilgi işlem protokolü, merkeziyetsiz uygulamalar için elverişli bir platform olan, yavaş ve pahalı blok zincirlerine çözüm olarak hayata geçirilmiş katman-1 blok zinciri olan Near Protocol’ün yerel varlığı NEAR’ın analizini yapacağım.

  Her ne kadar katman-1 projeleri popüler olduğunda yükselişe geçmiş olsa da, bu şöhretini devam ettirerek adından çok söz ettirmeyi başardı. Buna rağmen grafikte gösterdiğim 4,7 dolardaki bölgeye kadar geriledi. Buradan alacağı tepki sonrasında 6,2 dolar ve 7,9 dolar seviyelerine kadar çıkacağını düşünüyorum. Aksi halde 3 dolar seviyelerine kadar da düştüğünü görebiliriz.

  • Günlük grafikte MA200’ün hala altında işlem görmekte. Yükseliş trendine geçebilmesi için bu direncini yani 11,6 doları aşması gerekiyor.
  • RSI tarafına baktığımda şu anda aşırı satım bölgesine yakın olduğunu görüyorum. Bunun sonucunda yukarı yönlü bir tepki alması gerektiği kanaatindeyim. Aldığı tepkiden sonra ilk direncini test etmek isteyebilir.
  • Chaikin para akışına bakıldığında da negatif bölgede olduğunu görmekteyiz. Hala satış baskısının güçlü olduğu anlamına geliyor. Bu gösterge, negatif bölgenin satış baskısı, pozitif bölgenin alım baskısı olduğunu anlatır.
  Destek Seviyeleri 4,7 3
  Direnç Seviyeleri 6,2 7,9

  Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  NEAR-05.27-2

  Piyasadaki aşağı yönlü hareketten kaynaklı olarak, NEAR, geçen seneki seviyelerine geriledi. Şu anda 4,76 dolardan tepki almayı başardı. Yukarı yönlü hareketinde ilk olarak 5,77 doları ardından da 6,71 doları test edeceğini düşünüyorum.

  Aşağı yönlü ivme devam ederse 4,76 doları tekrardan destek olarak kabul etmek isteyecektir. Tutunamaması durumunda da 2,73 dolara gerileme ihtimali var.

  Destek Seviyeleri 4,76 2,73
  Direnç Seviyeleri 5,77 6,71
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler