Near Protocol (NEAR) Destek Seviyesinde İşlem Görüyor!

Akıllı sözleşme platformları arasında ön saflarda yer alan NEAR için kısa ve uzun vadeli önemli seviyeleri birlikte inceleyelim.
analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

NEAR Günlük Grafik Yorumu

NEAR-06.14-1

Sizler için bu yazımda, düşük işlem hızı ve yüksek maliyetlere çözüm sunmak amacıyla piyasaya sürülen ve bulut tabanlı bir işlem platformu olan katman-1 blok zinciri Near Protocol’ün yerel varlığı olan NEAR analizi yapacağım.

Son düşüşlerden oldukça etkilenen altcoinlerden birisi olan NEAR, şu anda 3,27 dolar – 3,00 dolar bölgesinde bulunan destek seviyesinde işlem görmekte. Bu seviyede tutunamazsa 2,46 dolar – 2,26 dolar bandına kadar gerileyebilir.

Boğalar devreye girerse, ilk olarak 4,35 dolar – 4,71 dolar bandını test edeceğini düşünüyorum. Kırılım gerçekleştirebilirse 6,63 dolar – 7,14 dolar bölgesinde bulunan direnç hattına kadar ilerleme ihtimali var.

  • Chaikin para akışı, yukarı yönlü ivme kazanmaya başladı. Yine de satış baskısı hala devam ediyor.
  • RSI ise şu anda aşırı satım bölgesinde bulunmakta. Kısa vadeli de olsa yukarı yönlü tepki alacağını düşünüyorum. Bu benim şahsi bir fikrim olduğu için kesinlik içermemekte. Bu nedenle düşüş senaryolarını da göz ardı etmemelisiniz.
Destek Seviyeleri 3,27-3,00 2,46-2,26
Direnç Seviyeleri 4,35-4,71 6,63-7,14

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

NEAR-06.14-2

Yaşadığı düşüşten sonra 3 dolardan tepki almayı başardı. Ancak 3,5 dolardaki direncini kıramadı. Tekrardan test ederse ve kırarsa 3,9 dolara kadar yükseliş yaşayacağını düşünüyorum.

Düşüş durumunda 3 dolardaki desteğinden aşağı sarkarsa bu sefer 2,1 dolara kadar gerileme ihtimali var.

Destek Seviyeleri 3,00 2,10
Direnç Seviyeleri 3,53 3,92
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster