Morgan Creek’in Pomp’u, risk fonunu başlattı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Morgan Creek Digital’in yenilikçi ve kurucu ortağı Anthony Pompliano, bu parayı diğer fırsatları finanse etmek için de kullanabilecek “yatırım yapılabilir kuruluşlara” izin verecek yeni bir fon yapısının başlatıldığını duyurdu.

Bugün yeni bir erken aşama girişim fonunun lansmanını duyuruyorum ?!

Blogda ayrıca, solo genel ortak (GP) fon yapısına dayanan fonun, insanlar olarak kendilerine dayanan, büyük takipleri, sponsorlukları ve içeriği olan influencer’lar için yeni bir fırsat olduğunu söyledi.

Pompliano yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Kendinize stake oynadığınız için asla pişman olmayacaksınız …[the] Fon, Silikon Vadisi ve Wall Street’teki bir grup başarılı yatırımcı tarafından desteklenecek […] Fon yapısı bana son derece esneklik sağlıyor ve bunun erken aşamadaki teknoloji şirketlerine yatırım yaparken önemli bir avantaj sağlayacağına inanıyorum.

Dahası, Pompliano, fonunun ortalama bir kişinin risk sermayesi varlık sınıfı dünyasına girmesine izin vereceğine inanıyordu. Ayrıca şunları da açıkladı:

Akredite olan herhangi bir yatırımcı, fırsatın yalnızca büyük kurumlar tarafından erişilebilir olması yerine artık benimle yatırım yapabilir. Henüz dünyayı merkezden dağıtamayabiliriz, ancak akan fonlar bizi nihai hedefe bir adım daha yaklaştırıyor.

Şimdiye kadar, aynı zamanda önde gelen bir Bitcoin savunucusu olan Pompliano, popüler podcast aracılığıyla 370.000’den fazla kişiyi takip eden ve kripto-twitter’daki varlığı ile kişisel bir markaya sahip.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster