Diğer
  Ana SayfaHaberMilyonluk Bu Altcoin Projesinin Ardında Sadece 13 Yaşında Bir Çocuk Var!

  Milyonluk Bu Altcoin Projesinin Ardında Sadece 13 Yaşında Bir Çocuk Var!

  -

  İşte altcoin projesinin ardındaki 13 yaşındaki Hintli çocuk!

  Hindistan’da yaşayan 13 yaşındaki Naik’in baş mimari olduğu PolyGaj, DeFi yatırım düzenekleri için bir merkez durumunda ve kullanıcıların riskli, yüksek getiriler kazanması için para ödemelerini istiyor. Esasen fonların nasıl yatırıldığını belirleyen kod ise Naik tarafından sağlanıyor. Bir röportajına nazaran Naik, “toplama, çıkarma üzerine temel matematik marifetlerine sahip olduğunu” ve “tek gerekli olanın bu olduğunu” söyledi. Daha sonra, tüm programlama dillerini de öğrenmeye başladı. C, C++, Java, JavaScript ve Solidity bilen Naik, ilk programlama dilini öğrenmeye başladığında sekiz yaşındaydı.

  satoshi

  Polygon’un lider yardımcısı olan Arjun Kalsy’e LinkedIn üzerinden bildiri göndermesiyle, hayatı değişti. Kalsy, ilk anda Naik’in attığı mesajı önemsemediğini, karşısında 13 yaşında bir çocuk olduğuna fakat Zoom üzerinden manzaralı bir alanda konuştuklarında inandığını belirtiyor. Akabinde, Naik’i PolyGaj’in başına geçirmeye karar veriyor.

  Peki, 13 yaşındaki bir çocuk devasa ekosistemi nasıl kodluyor?

  Kalsy, PolyGaj’ın “esas olarak bir BSC üzerin bir DeFi projesi olan Goose Finance’in klonu” olduğu için Gajesh’in muhtemelen bir kodlama dehasından çok kurnaz bir yaratıcı olduğunu belirtiyor. İki site, birkaç küçük ince ayar dışında neredeyse birebir görünüyor. Kalsy, PolyGaj’ın ardındaki algoritmaların, diğer tanınan DeFi protokolü olan SushiSwap’ı destekleyen “MasterChef” isimli bir yapıdan geldiğini de sözlerine ekledi.

  Riskli bir durum değil mi?

  Kimileri, DeFi alanındaki riskler göz önüne alındığında bu kadar genç birinin bir projenin başında olmaması gerektiğini düşünüyor. Kalsy, bunu kabullense de “13 yaşındaki bir çocuğa atfedeceğiniz şeyler değil, fakat uygun iş çıkarıyor. Söylediğim her şeyi yapıyor” sözlerini kullandı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler