Diğer

  Milyonluk Bu Altcoin Projesinin Ardında Sadece 13 Yaşında Bir Çocuk Var!

  İşte altcoin projesinin ardındaki 13 yaşındaki Hintli çocuk!

  Hindistan’da yaşayan 13 yaşındaki Naik’in baş mimari olduğu PolyGaj, DeFi yatırım düzenekleri için bir merkez durumunda ve kullanıcıların riskli, yüksek getiriler kazanması için para ödemelerini istiyor. Esasen fonların nasıl yatırıldığını belirleyen kod ise Naik tarafından sağlanıyor. Bir röportajına nazaran Naik, “toplama, çıkarma üzerine temel matematik marifetlerine sahip olduğunu” ve “tek gerekli olanın bu olduğunu” söyledi. Daha sonra, tüm programlama dillerini de öğrenmeye başladı. C, C++, Java, JavaScript ve Solidity bilen Naik, ilk programlama dilini öğrenmeye başladığında sekiz yaşındaydı.

  Polygon’un lider yardımcısı olan Arjun Kalsy’e LinkedIn üzerinden bildiri göndermesiyle, hayatı değişti. Kalsy, ilk anda Naik’in attığı mesajı önemsemediğini, karşısında 13 yaşında bir çocuk olduğuna fakat Zoom üzerinden manzaralı bir alanda konuştuklarında inandığını belirtiyor. Akabinde, Naik’i PolyGaj’in başına geçirmeye karar veriyor.

  Peki, 13 yaşındaki bir çocuk devasa ekosistemi nasıl kodluyor?

  Kalsy, PolyGaj’ın “esas olarak bir BSC üzerin bir DeFi projesi olan Goose Finance’in klonu” olduğu için Gajesh’in muhtemelen bir kodlama dehasından çok kurnaz bir yaratıcı olduğunu belirtiyor. İki site, birkaç küçük ince ayar dışında neredeyse birebir görünüyor. Kalsy, PolyGaj’ın ardındaki algoritmaların, diğer tanınan DeFi protokolü olan SushiSwap’ı destekleyen “MasterChef” isimli bir yapıdan geldiğini de sözlerine ekledi.

  Riskli bir durum değil mi?

  Kimileri, DeFi alanındaki riskler göz önüne alındığında bu kadar genç birinin bir projenin başında olmaması gerektiğini düşünüyor. Kalsy, bunu kabullense de “13 yaşındaki bir çocuğa atfedeceğiniz şeyler değil, fakat uygun iş çıkarıyor. Söylediğim her şeyi yapıyor” sözlerini kullandı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu (SHIB) Büyük Piyasa Değişiminde Avalanche (AVAX)’ı Geride Bıraktı: Yeni Bir Kripto Lideri Ortaya Çıkıyor

  İlginç bir gelişmeyle köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB), piyasa değeri...

  BitClassic (BCL) Wallet İncelemesi: Güvenli ve Verimli İşlemler İçin En İyi Kripto Çözümü.

  Kripto para meraklıları her zaman güvenilir ve emniyetli cüzdan çözümleri arayışındadır. BitClassic, güçlü güvenlik özellikleri...

  Bitcoin (BTC) Göklere Çıkıyor: Fiyatlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaşırken Yatırımcı Duyarlılığı Korkudan Açgözlülüğe Dönüşüyor.

  Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir şekilde seyrini sürdürerek yatırımcıları zafer turları mı atıyor yoksa...