Milyarder Tim Draper’dan Ekonomik Bağlılığı Ortadan Kaldıracak Sözler!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ünlü milyarder Tim Draper, Bitcoin’in, bankacılık sistemini kökünden değiştirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Aslında sadece o söylemiyor, Bitcoin’in ne olduğunu ve neye yaradığını bilen herkes bunu söyleyebilir ancak Tim Draper söylediğinde elbette bu yankı uyandırıyor. Bitcoin’in aslında ne olduğunu bilmeyenler için: Bitcoin Tanıtım Metni Türkçe 

Milyarder, önde gelen kripto para birimi sayesinde ‘her kredi kartı kaydırıldığında, yüksek ücretler ödeme gereğinin ortadan kalkabileceğini’ insanlara hatırlatıyor.

Ayrıca milyarderin belirttiği üzere; ABD hükümeti kontrolsüz bir şekilde tonlarca dolar bassa bile, BTC’de tutulan servetler bu ‘enflasyonist patlamadan’ etkilenmeyecektir. Böylece ekonomi siyasi güçlerden daha az etkilenilir bir hale gelecektir.

Kürselleşme İnternet’in Yaptığı Gibi Gerçekleşmeli

Draper, Bitcoin’in küreselleşme yolunun, İnternet’in yaptığı gibi sistematik bir şekilde yapılabileceğini belirtti.

Kripto para birimleri, bireylerin herhangi bir engele takılmadan bir ülkeden diğerine kolayca para taşımasına olanak sağlar. Draper, Suriye’den gelen bir göçmenin ülkesinin parasını Yunanistan’da kolayca harcayamayacağını, ancak Bitcoin ile bunun mümkün kılındığını belirtiyor.

“Diyelim ki bir göçmen olarak Yunanistan’a taşındınız. Bitcoin’iniz varsa paranızı çekip hayata devam edebilirsiniz veya yeniden başlayabilirsiniz.”

Draper, bazı hükümetlerin hala kendi tabanlarını temsil ettiği için kabilecilik (aşiretçilik, hizipçilik) duygularına bağlı kalmaya çalıştıklarını iddia ediyor.

“Birçok hükümet bu güce bağlı kalmaya çalışıyor ve bu yüzden ticari savaşları veya ambargolar gibi, kabilecilik ile özdeşleşen şeyler yaşanıyor.”

Milyarder, salgının hükümetler üzerinde daha da hizipçi olmalarına yol açtığını da ekliyor.

Ünlü Milyarder Draper; ekonomik hasarın virüsün kendisinden daha kötü olacağını iddia etmesi ve hükümetlerin dayattığı karantinaları güçlü bir şekilde eleştirmesiyle de biliniyor.

Her Şeyi Merkezsizleştirelim

Efsanevi yatırımcı merkezsizleştirmeyi, risk sermayesi endüstrisindeki en iyi trendlerden biri olarak görüyor ve Bitcoin yardımıyla şirketlere yatırım yapmak istiyor.

Yatırımcı ayrıca akıllı sözleşmeler ve yapay zeka ile alakalı bir sigorta şirketi kurmayı öneriyor.

Draper, blockchain tabanlı muhasebenin kripto para eko sistemindeki yeni atılım olabileceğini öngörüyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster