Diğer
  Ana SayfaHaberMemecoin Piyasasına Para Akışı Artarken Bitcoin Fiyatı Düşüyor!

  Memecoin Piyasasına Para Akışı Artarken Bitcoin Fiyatı Düşüyor!

  -

  • Bitcoin yatırımcıları 27.800 dolar ve 28.300 dolar seviyelerini takip etmeli.
  • Memecoinlere ilgi artıyor, yatırımcılar bol sıfırlı coinlere yöneldi.

  Yeni çıkan memecoinlere para akışı artarken, Bitcoin fiyatı Mayıs ayına başlarken sert bir düşüşle 28 bin dolara geriledi.

  Memecoin Piyasasına Para Akışı Sırasında Bitcoin Düşüyor!

  Bitcoin (BTC)

  Bitcoin (BTC) fiyatı, Mayıs ayının ilk haftasını düşüş eğilimiyle açtı. Nisan ayını bir Doji şamdanında kapatan Bitcoin boğaları, performans gösteren altcoinlere, özellikle de meme coin endüstrisine nakit akışı nedeniyle zorlu bir dönemle karşı karşıya. Bununla birlikte, bu hafta Bitcoin’in yükseliş hissiyatı için bir katalizör olabilecek birkaç yüksek etkili haber var. Bunlar arasında Çarşamba günü beklenen FOMC açıklaması da var.

  Bu arada, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üç bölgesel bankanın iflasının ardından First Republic Bank’ın düşüşü, daha fazla banka tasfiyesi korkusu uyandırdı. Sonuç olarak, deflasyonist yönler sunan Bitcoin ve diğer kripto varlıkların önemli ölçüde fayda sağlaması bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Analizi

  Haftalık zaman diliminde, Bitcoin fiyatı, çoğunlukla bir satışla sonuçlanan olası bir baş-omuz modeli oluşturuyor. Ayrıca, haftalık RSI, üçlü bir zirvede düşen bir sapma gösteriyor. Bu analize göre, 27.800 dolar ve 28.300 dolar, yükseliş eğilimi gösteren yatırımcıların takip etmesi gereken çok önemli Bitcoin aralıkları.

  btc-usdt-1-h

  Memecoin sezonu mu?

  Bitcoin fiyatı, yakın geçmişte memecoin endüstrisine daha fazla nakit girdikçe 30 bin doların üzerine çıkmak için mücadele etti. Wojak (WOJAK) ve Pepe (PEPE) gibi popüler kripto paralar son birkaç gün içinde büyük karlar kaydetti. Örneğin, WOJAK’ın fiyatı son 24 saatte yüzde 130’dan fazla artarak 0,00033392$ civarında işlem gördü. Benzer şekilde, Pepe coin son 24 saatte yüzde 120’den fazla artışla 0,00000136 dolar civarında işlem gördü.

  PEPE ve WOJAK gibi bol sıfırlı yeni coinleri alıp satmak için güvenilir altcoin borsasına buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz

  Sonuç olarak, çoğu kripto analisti, altcoin sezonunun başladığına ve FOMO traderlarının körüklediği önümüzdeki haftalarda düşük sermayeli kripto paralarda daha fazla kazanç kaydedilebileceğine önemli ölçüde inanıyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler