Diğer

  Memecoin Piyasasına Para Akışı Artarken Bitcoin Fiyatı Düşüyor!

  • Bitcoin yatırımcıları 27.800 dolar ve 28.300 dolar seviyelerini takip etmeli.
  • Memecoinlere ilgi artıyor, yatırımcılar bol sıfırlı coinlere yöneldi.

  Yeni çıkan memecoinlere para akışı artarken, Bitcoin fiyatı Mayıs ayına başlarken sert bir düşüşle 28 bin dolara geriledi.

  Memecoin Piyasasına Para Akışı Sırasında Bitcoin Düşüyor!

  Bitcoin (BTC)

  Bitcoin (BTC) fiyatı, Mayıs ayının ilk haftasını düşüş eğilimiyle açtı. Nisan ayını bir Doji şamdanında kapatan Bitcoin boğaları, performans gösteren altcoinlere, özellikle de meme coin endüstrisine nakit akışı nedeniyle zorlu bir dönemle karşı karşıya. Bununla birlikte, bu hafta Bitcoin’in yükseliş hissiyatı için bir katalizör olabilecek birkaç yüksek etkili haber var. Bunlar arasında Çarşamba günü beklenen FOMC açıklaması da var.

  Bu arada, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üç bölgesel bankanın iflasının ardından First Republic Bank’ın düşüşü, daha fazla banka tasfiyesi korkusu uyandırdı. Sonuç olarak, deflasyonist yönler sunan Bitcoin ve diğer kripto varlıkların önemli ölçüde fayda sağlaması bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Analizi

  Haftalık zaman diliminde, Bitcoin fiyatı, çoğunlukla bir satışla sonuçlanan olası bir baş-omuz modeli oluşturuyor. Ayrıca, haftalık RSI, üçlü bir zirvede düşen bir sapma gösteriyor. Bu analize göre, 27.800 dolar ve 28.300 dolar, yükseliş eğilimi gösteren yatırımcıların takip etmesi gereken çok önemli Bitcoin aralıkları.

  btc-usdt-1-h

  Memecoin sezonu mu?

  Bitcoin fiyatı, yakın geçmişte memecoin endüstrisine daha fazla nakit girdikçe 30 bin doların üzerine çıkmak için mücadele etti. Wojak (WOJAK) ve Pepe (PEPE) gibi popüler kripto paralar son birkaç gün içinde büyük karlar kaydetti. Örneğin, WOJAK’ın fiyatı son 24 saatte yüzde 130’dan fazla artarak 0,00033392$ civarında işlem gördü. Benzer şekilde, Pepe coin son 24 saatte yüzde 120’den fazla artışla 0,00000136 dolar civarında işlem gördü.

  PEPE ve WOJAK gibi bol sıfırlı yeni coinleri alıp satmak için güvenilir altcoin borsasına buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz

  Sonuç olarak, çoğu kripto analisti, altcoin sezonunun başladığına ve FOMO traderlarının körüklediği önümüzdeki haftalarda düşük sermayeli kripto paralarda daha fazla kazanç kaydedilebileceğine önemli ölçüde inanıyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Cardano (ADA) Fiyat Potansiyeli: Artan Ağ Etkinliği ile $0.40’ı Aşabilir

  Cardano (ADA) satıcılarının tükenen satış baskısı, tokenı daha düşük...

  Dash Coin Soygunu: Hackerlar Çin’deki Açığı Kullandı, Hapis Cezalarına Yol Açtı

  Şanghay'daki hackerlar, bir güvenlik açığını kullanarak bir kripto para...

  Notcoin (NOT Coin), Dev Token Yakımı ve Airdrop Güncellemeleri ile Kripto Haberlerinde Liderlik Ediyor

  Wormhole, merkeziyetsiz güvenliği artırmak amacıyla...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Cardano (ADA) Fiyat Potansiyeli: Artan Ağ Etkinliği ile $0.40’ı Aşabilir

  Cardano (ADA) satıcılarının tükenen satış baskısı, tokenı daha düşük fiyatlarla alıcılar için fırsat sağlıyor. Analistler, fiyat ile günlük aktif adresler (DAA) arasındaki farklılık nedeniyle ADA'nın...

  Bernstein Analistlerine Göre Ethereum Spot ETF’leri Bitcoin ETF’lerine Kıyasla Daha Az Talep Görüyor

  Ether spot ETF'leri için yapılan tahminler, Bitcoin ETF’lerine kıyasla daha düşük talep gösteriyor. ETH staking özelliğinin olmaması,...

  Dash Coin Soygunu: Hackerlar Çin’deki Açığı Kullandı, Hapis Cezalarına Yol Açtı

  Şanghay'daki hackerlar, bir güvenlik açığını kullanarak bir kripto para sitesine sızdılar ve yüz binlerce dolar değerinde altcoin çaldılar. Sonuç olarak, suça karışan üç kişi hapis...