Diğer

  Mart 2023’te Satın Alınabilecek 10 Cent Altındaki 5 Kripto Para!

  İnişli çıkışlı bir Şubat ayının ardından Mart ayına giriş yaptık. Şubat ayının sonlarında düşüşlerin görülmesine rağmen yatırımcılar Mart ayı için umutlu. Peki yatırımcıları Mart ayında hangi kripto paraları takip etmeli? 0,10 dolar altındaki 5 kripto para…

  Sudan Ucuz 5 Kripto Para

  Kripto Para

  Mart 2023’te hangi kripto paralarda patlama görüleceği soruları merak edilirken bizler 0,10 dolar yani 10 cent altında işlem gören kripto para birimlerini inceledik ve takip edilmesi gerekenleri liste halinde detaylandırdık.

  Floki (FLOKI)

  Floki Inu FLOKI

  FLOKI, “Dogecoin” memecoininden ve Elon Musk’ın köpeği “Floki”den ilham alan nispeten yeni bir kripto para birimidir. FLOKI, Ethereum blok zincirindeki bir ERC-20 tokenidir; bu, Ethereum ağının üzerine inşa edildiği ve Ethereum uyumlu bir cüzdanda saklanabileceği anlamına gelir.

  Şu anda 0,000048 dolar seviyesinde işlem görmesine rağmen; FLOKI, BNB Chain’in ikinci en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Venus’ün ödünç verme olarak FLOKI’yi kabul etmeye başlamasıyla birlikte ekosisteminin geliştirilmesi ve genişletilmesinde ilerlemeler kaydediyor.

  Bunun da ötesinde, FLOKI ekibi kısa süre önce staking hizmetlerinin gelişimi, FLOKI banka kartı, Valhalla ana ağı gibi sonraki planlarına ilişkin fikir veren 2023 yol haritasını yayınladı. FLOKI token son 1 haftada %110’dan fazla artış gösterdi.

  Güvenilir Altcoin borsasında FLOKI alım-satımı yapmak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz

  Tron (TRX)

  TRNO TRX

  Tron (TRX), küresel bir dijital içerik eğlence ekosistemi yaratmayı amaçlayan, blockchain tabanlı merkezi olmayan bir platformdur. Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan TRON Vakfı, Tron ağını geliştiriyor ve yönetiyor. TRON platformu, içerik oluşturma, paylaşma ve ticaret de dahil olmak üzere operasyonlarını güçlendirmek için yerel kripto para birimi TRX’i kullanır. TRON, teknoloji devleri veya sosyal medya şirketleri gibi merkezi aracılara güvenmeden, kullanıcıların verileri ve içerikleri üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlayarak interneti merkezileştirmeyi hedefliyor.

  TRON, ağdaki Tether (USDT) arzı açısından Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. Ek olarak, Visa kripto başkanı Cuy Sheffield, perakende ödemelerde artan stablecoin kullanımı sayesinde TRON’un genişlemesini vurguladı.

  Aynı zamanda TRON, aylık aktif kullanıcı sayısını rakiplerine kıyasla bir yılda 80 milyondan 144 milyonun üzerine çıkaran bir artış kaydediyor. Bu ilerlemeler sayesinde, TRX son 1 ayda %12’den fazla bir yükseliş kaydetti.

  Shiba Inu (SHIB)

  Shiba Inu SHIB

  SHIB olarak da bilinen Shiba Inu, Ağustos 2020’de oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokenidir, yani Ethereum ağının üzerine inşa edilmiştir ve onun teknolojisini kullanır. Shiba Inu, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerine merkezi olmayan bir alternatif olarak yaratıldı. SHIB’in yaratıcıları, maskotu olarak bir Shiba Inu köpeğinin de yer aldığı popüler Dogecoin kripto para birimine atıfta bulunarak onu bir “Dogecoin katili” olarak tasarladılar.

  Şu anda 0,000012 dolardan işlem gören Shiba Inu (SHIB), günlük ve haftalık grafiklerinde sırasıyla %0,20 ve %6,52’lik yükselişler kaydetti. Geçtiğimiz haftalarda ayılar onu yere serse de, Shiba Inu’nun Layer 2 ekosistemi Shibarium’un beta sürümünün yakında piyasaya sürülmesi ve ekibin 2023 SXSW festivaline katılımı sayesinde kripto paranın gelecekte güçlü bir toparlanma şansı var.

  Hedera (HBAR)

  Hedera HBAR

  Hedera, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmak için hızlı, güvenli ve merkezi olmayan bir platform sağlayan dağıtılmış bir defter teknolojisidir. Bilgisayar bilimcileri ve girişimcilerden oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu ve Hashgraph fikir birliği algoritması adı verilen benzersiz bir fikir birliği algoritması kullanıyor.

  Hashgraph konsensüs algoritması, geleneksel blockchain tabanlı konsensüs algoritmalarından daha hızlı ve daha verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. İşlemleri yönetmek için yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) kullanır ve birden çok işlemin paralel olarak işlenmesine izin verir. Bu, geleneksel blockchain platformlarına kıyasla daha yüksek işlem hızları ve daha düşük işlem ücretleri ile sonuçlanır.

  Hedera ağı (HBAR), zincir üstü etkinliklerde de bir artış yaşıyor. Aynı zamanda ağ, NFT cephesinde önemli ortaklıklara yol açan faaliyetlere tanık oldu. Örneğin, token daha önce LG’nin Art Lab NFT pazarının Hedera NFT platformu aracılığıyla ünlü restoran işletmecisi Jeremy Fall ile ortaklık kurmasının ardından ralli yapmıştı. Bu arada ağ, Web 2.0 oyuncularını ve programcılarını Web 3.0’a geçirme planlarıyla oyun sektörüne giriş yapmak istiyor.

  Yazı sırasında HBAR coin fiyatı 0,07 dolar seviyesinde işlem görüyor. Son 1 aylık fiyat değişimi ise %7’lik bir artış gösterdi.

  VeChain (VET)

  VeChain VET coin

  VeChain, lüks ürünler, gıda ve tarım da dahil olmak üzere çeşitli tedarik zincirlerinde şeffaflık ve izlenebilirlik sağlamayı amaçlayan bir blockchain platformudur. 2015 yılında Louis Vuitton China’nın eski bir CIO’su olan Sunny Lu tarafından kuruldu ve tedarik zincirlerindeki verileri izlemek ve yönetmek için blockchain teknolojisi, IoT cihazları ve diğer teknolojilerin bir kombinasyonunu kullanıyor.

  VeChain, işletmelerin tedarik zinciri verilerini güvenli ve şeffaf bir şekilde dijitalleştirmeleri ve depolamaları için bir platform sağlar. İşletmeler, VeChain’in platformunu kullanarak ürünleri ve malzemeleri menşelerinden nihai varış noktalarına kadar takip edebilir. Bu, sahteciliği önlemeye, kalite kontrolünü iyileştirmeye ve tedarik zincirinde verimliliği artırmaya yardımcı olabilir.

  VeChain son zamanlarda popülerlik kazanmasıyla birlikte 20 Şubat’ta VeWorld adlı bir kripto cüzdanı başlattığını duyurdu. Başlattığı bu merkeziyetsiz cüzdanla ses getiren VeChain, yılın 3. çeyreğinde tüm sürümleriyle birlikte yayınlanmış olacak.

  İlginizi Çekebilir: Kripto Para Cüzdanı Nedir? Güvenilir Kripto Para Cüzdanları

  VET token fiyatı şu anda 0,028 dolar seviyesinde işlem görüyor. Son 1 aylık fiyat artışı ise %20’den fazla.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Grayscale, Bitcoin ETF Çıkışlarında Tarihi Düşüş Kaydederken Piyasa Güveni Yükselişte

  Bu makale, Grayscale Yatırımlarının son performansına, spot Bitcoin ETF'lerindeki artışa ve genel piyasa hissiyatına derinlemesine dalıyor, kripto yatırımlarının gelecekteki yörüngesi hakkında içgörüler sunuyor.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Grayscale, Bitcoin ETF Çıkışlarında Tarihi Düşüş Kaydederken Piyasa Güveni Yükselişte

  Bu makale, Grayscale Yatırımlarının son performansına, spot Bitcoin ETF'lerindeki artışa ve genel piyasa hissiyatına derinlemesine dalıyor, kripto yatırımlarının gelecekteki yörüngesi hakkında içgörüler sunuyor.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?