Mark Cuban’dan Dogecoin’i Kabul Ettirme Hamleleri!

dogecoin
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mark Cuban’ın birçok milyarderin favorisi haline gelmiş olan Dogecoin’i benimsetme çalışmaları devam ediyor.

Dogecoin’i benimseyen şirketlerden biri Dallas Mavericks, ödemelerde Dogecoin’i kabul etmeye başlamıştı. Mark Cuban ise Dogecoin’i benimseyen isimleri çoğaltmaya çalışıyor gibi gözüküyor.

Mark Cuban, Dogecoin’in bir şaka coini olduğunu söylese de geleceğin “dijital parası” haline geldiğini de sözlerine ekliyor. Dallas Mavericks’in sahibi Cuban, basketbol takımının ödemelerde Dogecoin’i kabul etmesiyle başarı sağladığını söyledi. Cuban, Ellen Degeneres’e de bu coini kabul etmeleri gerektiğini söyledi.

Degeneres ise “Bunu tabi ki yapacağız. Dogecoin’e ilgiliyim ve gerçekten daha fazla bilgi almak istiyorum.” diyerek Doge’yi kabul edeceklerini açıkladı.

Mark Cuban, Doge’yi kullanan kişi sayısının artması ise fiyatın 1 dolara ulaşacağını düşünüyor. Cuban, “DOGE dünyadaki en iyi yatırım diyemem, fakat piyango biletinden çok daha iyidir.” diye özetledi.

Dogecoin’i benimseyen bir milyarder de Elon Musk. Musk, Dogecoin Tweetleri ile DOGE camiasının sevilen karakterlerinden biri. Öyle ki DOGE ile ilgili her Tweet, fiyatın yükselmesine neden oluyor.

Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$ 0.543988dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!