Loopring (LRC) Yukarı Yönlü Tepki Almayı Başardı!

Piyasadaki düşüşten nasibini alan ve buna rağmen yukarı yönlü tepki almayı başaran LRC için kısa ve uzun vadeli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
Loopring-LRC-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

LRC Günlük Grafik Yorumu

LRC-05.17-1

Sizler için bu yazımda, Ethereum ölçeklendirme çözümü yani katman-2 olarak çalışan sıfır bilgi ispatına dayalı merkeziyetsiz borsaların gelişimi amacıyla kurulmuş Loopring isimli projenin yerel varlığı LRC analizi yapacağım.

Geçen sene eylül ayında gerçekleştirdiği yükseliş ile adını duyurduğu seviyeye kadar geriledi. Ayrıca buradan güçlü bir tepki almayı başardı. Yükselişin devamında 0,64 dolara kadar ilerleme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Hatta 1,23 dolara kadar ulaşabilmesi mümkün. Tekrardan düşüş yaşarsa da 0,34 dolardan tepki alması gerektiği fikrindeyim.

  • Günlük grafikte MA200’ün çok altında yani yaklaşık yüzde 64 aşağıda işlem görmekte. Bu da yükseliş senaryosunun bir trend halinde gerçekleşmesi ihtimalini düşük kılıyor.
  • MACD göstergesinin kesişim yaşadığını görüyoruz. Eğer ki düşüş gerçekleşmez ve yukarı yönlü hareket devam ederse düşüş senaryolarının masadan kalkacağını düşünüyorum. Ayrıca pozisyona girmek için de göstergelerin olgunlaşmasını bekliyorum.
  • RSI hala aşırı satım bölgesine yakın. Yani direnç seviyelerine ulaşmak ve daha da yukarıya hareket etmek için önünde hala geniş bir alan var. Buna rağmen düşüşün gerçekleşme ihtimali hala mevcut. Bu yüzden fikirlerim kesinlik içermiyor.
Destek Seviyeleri 0,34 0,18
Direnç Seviyeleri 0,64 1,23

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

LRC-05.17-2

Fibonacci düzeltmesi kullanarak çizdiğim destek ve direnç seviyelerini ele aldığımda şu anda 0,5 dolardaki alanı kırmak için mücadele verdiği görülüyor. Kırılım gerçekleşirse 0,58 dolar ile karşı karşıya kalacak.

Ret yemesi durumunda ise ilk olarak 0,41 dolara ardından da 0,32 dolara düşme ihtimali bulunuyor.

Destek Seviyeleri 0,41 0,32 0,15
Direnç Seviyeleri 0,5 0,58 0,66
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster