Litecoin Yorum Analizi! Yükseliş Hareketi Devam Edecek Mi?

Litecoin grafiğini incelediğimizde günlük ve kısa zaman dilimlerinde sert düşüş hareketlerine rağmen tepki yükselişleri gerçekleştirdiğini görüyoruz. Yazımızda Litecoin grafiğini inceledik.

Litecoin Coin Yorum Analizi!

Litecoin grafiğini incelediğimizde, Bitcoin’in düşüşü ile birlikte günlük zaman dilimindeki desteğine temas gerçekleştiğini ve bu bölgeden sert yükseliş hareketi gerçekleştiğini görüyoruz.

Litecoin aynı zamanda günlük zaman dilimindeki breaker bölgesinin de üzerinde hareketini sürdürüyor. Analizde belirtilen mavi bölge kısa zaman diliminde tutunması gereken bölgedir. Bu mavi bölgenin korunması halinde 64.80$ bölgesi direnç bölgemiz olarak takip edebiliriz. (Bknz: DeFi Nedir?)

Eğer Litecoin 65$ bölgesinin de üzerinde mum kapanışı gerçekleştirmesi halinde yükseliş hareketine 73$ bölgesine kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Litecoin Fiyat Analizi!

Litecoin grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, 4 Saatlik direnç bölgesine yakın işlem gördüğünü görüyoruz. Gri bölgenin üzerinde mum kapanışları gerçekleşmesi halinde yükseliş hareketine devam edebilir. Eğer bu bölgeden düşüş hareketi gerçekleşir ise grafikte görünen turuncu bölgemizi destek bölgemiz olarak takip edebiliriz.

Eğer turuncu bölgemize gelirse, O bölgemizin altında mum kapanışları stop olacak şekilde long konfirmasyonları aranabilir.

Son dönemde Binance ve FTX haberleri ciddi derecede önem taşıdı, bu yüzden piyasayı haber konusunda sürekli takip etmek gerekiyor. Bu yüzden açacağınız işlemlerinizde son dakika haberlerine mutlaka bakın.

Güncel ve Hızlı Habercilik için bizleri telegram adresimizden takip etmek için tıklayınız.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version