Litecoin, Synthetix, Crypto.com Fiyat Analizi: 24 Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Haftanın başına doğru ani bir düşüşün ardından kripto para piyasası büyük bir dalgalanmaya yelken açtı. Aslında, yukarıda bahsedilen düşüş, altcoinleri Bitcoin’i etkilediğinden daha fazla etkiledi; en kötü etkilenenler küçük sermaye varlıkları ve orta büyüklükteki varlıklar olurken, büyük kripto varlıklar düşüş eğilimi kaydetti.

Litecoin [LTC]

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin [LTC] için günlük grafik Bollinger Bantlarının grafiklerde farklılaştığını gösteriyordu, bu da piyasada artan oynaklığın bir işareti. Tek başına oynaklığın herhangi bir düşüş veya yükseliş çağrışımı olmamasına rağmen, gösterge ile birleştiğinde, düşüş piyasası olduğunu gösterdi.

Bollinger Bantlarının Sinyal çizgisi, mum çubuklarının üzerinde yerini almıştı, bu da fiyat eğiliminin düşmekte olduğu anlamına geliyordu. Yazım sırasında 43,51 dolardan işlem gören LTC’nin fiyatı direnç arasındaydı [$47.69] ve destek [$39.97]. Bu, LTC’nin fiyatının daha önce konsolide ettiği aralıktı.

Litecoin işlemleri, dijital varlığı kullanan bir oyun olan bir fantezi oyunu olan LiteBringer’ın popülaritesi ışığında son zamanlarda artmaktadır.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix, mayıs ayından sonra fiyatında güçlü bir artış kaydediyordu ve token sadece son zamanlarda biraz tökezledi. Dijital varlığın fiyatı Eylül başında 8.05 $ ‘a yükselirken, basın zamanında% 50’nin üzerinde bir düşüşle 3.88 $’ a düştü. Fiyat desteği 3.41 dolarda kurarken, direnç seviyesi 4.83 dolarda güçlü kaldı.

Fiyat trendini devralan 50 hareketli ortalamayla, SNX fiyatında aşağı yönlü bir hareket önerildi. Parabolik SAR, noktalı işaretler fiyat çubuklarının üzerinde hizalandığı için piyasadaki düşüşü de vurguladı.

Crypto.com [CRO]

Kaynak: TradingView’de CRO / USD

Crypto.com [CRO] kripto pazarında bu yıl grafiklerde muazzam büyüme kaydeden birkaç kriptodan biri oldu. Aslında, CRO, YTD’de yatırımcılara% 300’ün üzerinde geri dönüyordu, bu büyük bir kripto için dev bir getiri oldu. Pazardaki baskıya rağmen, CRO’nun fiyatı Ağustos ayından bu yana 0.1800 ila 0.1387 $ arasında konsolide olmaya devam ettiği için fazla etkilenmedi.

Göreceli Güç Endeksi, dijital varlığın aşırı satım bölgesine yakın olduğunu gösterdi. Bu bulgu, kullanıcıların jetonu aktif olarak sattığı anlamına geliyordu, ancak destek yakın olduğu için bu eğilim yakında tersine dönebilir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster