Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27Eylül

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Litecoin, grafiklerdeki direnç seviyesini geçti ve bir sonraki direnişle karşılaşmadan önce bir veya iki gün içinde daha fazla kazanç elde edebilir. Ontology, kısa vadede piyasalarda yükseliş ivmesi göstermeye devam edebilir. Zcash tarafında ise boğalar daha da güçlendi ve önümüzdeki günlerde fiyatları artırması muhtemel.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, ortalamanın üzerinde işlem hacmine sahip bir hareketle geçmiş direncini 45.7 $ seviyesinde yükseltti. Daha sonra, fiyat aynı zamanda talep bölgesini 45 $ olarak yeniden test etti ve satıcılar, camgöbeği okunun gösterdiği gibi fiyatları bölgenin altına itemedi.

Aroon göstergesi ayrıca kısa vadede LTC’nin yukarı doğru hareket ettiğini gösterdi. Aroon Yukarı (turuncu) yukarıdan geçti ve Aroon Aşağı’nın (mavi) üzerinde kaldı.

LTC, daha uzun bir zaman dilimi analizine göre 48,5 $ önemli bir seviye olmak üzere 48 $ ve 50 $ ‘da dirençle karşılaşabilir.

Ontology [ONT]

Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

0,85 dolardan 0,57 dolara son düşüş ve ardından bir kanaldaki artış, bir ayı bayrağının önemli bir izi olmuştu, ancak bir sorun vardı. Yükseliş izleri de bayrak direği uzunluğunun % 40’ına yakındı, bu da (genel olarak) bayraktan maksimum fiyat artışı olarak kabul edilen % 38,2’den daha fazla olduğu anlamına geliyor.

Yani, kalıp başarısız olabilirdi, ancak buna karar verilmesi için henüz çok erkendi. Desteklemek için direnci 0,68 dolara çevirdikten sonra, ayı bayrağının önümüzdeki birkaç saat içinde geçersiz kılınması mümkündür.

Ontology Network, Ethereum’daki gaz ücretleriyle karşılaştırmak için düşük ONT gaz ücretlerine (0,05 ONG, 0,006 $ değerinde) dikkat çekti. Bu, Ethereum blok zincirindeki NFT’lerin (değiştirilemeyen belirteçler) büyümesinin ağın tıkanıklığı tarafından engellenebileceği gözlemine yanıt olarak geldi.

Zcash [ZEC]

Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Eylül başındaki düşüşten bu yana, OBV, varlık üzerindeki alım hacminin, beyaz ve mor ile vurgulanan satış hacminden çok daha ağır bastığını gösterdi. Bu, ZEC için kurtarmanın muhtemel olabileceğini gösterdi.

Chaikin Para Akışı da OBV’nin bulgularını destekledi ve Eylül başındaki düşüşten bu yana alıcıların gücünü çoğunlukla gösterdi.

50 $ ‘a düşüşü, 56.6 $’ lık direnç seviyesi ile 56 $ ‘a yükseldi. CMF +0.3 seviyesindeydi ve piyasada ZEC’i kısa vadede direncini aşabilecek güçlü satın alma baskısı gösterdi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!