Litecoin (LTC) 75 Dolara Yükselişini Başlatıyor Mu? 27 Ağustos LTC Analizi

  • Litecoin’in saatlik grafiğinde 64.83$ destek seviyesi önemli bir düzey olarak öne çıkıyor.
  • Fiyatın 67 doların üzerindeki istikrarlı kapanışlar, 69 doları hedefleyebilirken, aksi takdirde geri çekilmeler görülebilir.
  • Günlük grafiğe bakıldığında, 62$ – 59$ destek aralığından gelen alımlarla yükseliş gözlendi. Bu bölgedeki sürdürülebilirlik, 71 dolar ve sonrasında 75 dolar hedefleri için belirleyici olabilir.

Litecoin’in saatlik teknik grafiği incelendiğinde, 64.83$ destek seviyesinin üstünde fiyat hareketlerinin devam ettiği görülüyor. Fiyatın 67 dolar seviyelerine doğru yükseliş niyetinde olduğu izleniyor. Ancak istikrar sağlanamaması durumunda geri çekilmeler yaşanabilir.

Orta Vadeli LTC Analizi

Günlük LTC/USD Fiyat Grafiği

Litecoin’in günlük teknik grafiğini incelediğimizde, 62$ – 59$ aralığındaki önemli destek bölgesinden güçlü alım tepkileri ile yükseldiği görülüyor. Bu yükselişle Litecoin fiyatı 65.60$ seviyelerine kadar ulaştı.

LTC fiyatı, 62$ – 59$ destek aralığının üzerinde kaldıkça, yükselişini sürdürme niyetinde olabilir. Bu durumda ilk hedefi 71 dolar, ardından 75 dolar seviyesi olabilir. Ancak 75 doların aşılabilmesi için önce 71 doların üzerinde günlük kapanışlar gerçekleştirmesi gerekiyor.

Litecoin fiyatı 75 doların üzerinde 2 günlük kapanışlar yaparsa, bir sonraki hedefi 81 dolar seviyesine yönelebilir. Fakat eğer 75 dolar direncini aşamazsa, düşüş trendini tekrar 62$ – 59$ destek bölgesine kadar genişletebilir. LTC fiyatı 59 doların altında günlük kapanışlar yaparsa, düşüşünü 50 dolar seviyesine kadar genişletebilir.

Kısa Vadeli LTC Fiyat Analizi

1 Saatlik LTC/USD Fiyat Grafiği

Litecoin’in saatlik teknik grafiği incelendiğinde, 64.83$ destek seviyesinin üstünde fiyat hareketlerini sürdürdüğü görülüyor. Bu durumda Litecoin fiyatı, 67 dolar seviyelerine doğru yükselişini devam ettirmeyi hedefleyebilir.

LTC fiyatı 67 doların üzerinde saatlik kapanışlar gerçekleştirirse, bir sonraki hedef olarak 69 doları göz önünde bulundurabiliriz. Ancak 67 doların üzerinde istikrar sağlanamazsa, fiyat tekrar 64.83$ seviyesine geri çekilebilir.

Eğer LTC fiyatı 64.83$ desteğinin altında saatlik kapanışlar yaparsa, düşüşünü 63.51 dolar seviyelerine kadar genişletebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version