Diğer
  Ana SayfaHaberLitecoin Fiyatı Yükselişe Geçebilir Mi? Kritik Desteğinde!

  Litecoin Fiyatı Yükselişe Geçebilir Mi? Kritik Desteğinde!

  -

  • Litecoin 75$ desteğinden güç aldı ve tekrardan 82$ seviyelerini gördü.
  • LTC yatırımcıları hangi destek ve direnç seviyelerini takip etmeli?
  • LTC Fiyatı yükseliş hareketine başlaması için hangi direnç seviyesini kırmalı?

  Litecoin yükselişe devam edecek mi? LTC Yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik destek ve direnç bölgeleri nereler? Güncel LTC Fiyat Analizi!

  Orta Vadeli Litecoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik LTC Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik LTC Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Litecoin fiyatını 12 saatlik fiyat grafiğinde incelediğimizde, önemli destek seviyesinden güç almaya çalıştığı görülüyor.

  LTC Fiyatı analizde belirtilen 76$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini analizde belirtilen 84.20$ seviyesine kadar gerçekleştirmek isteyebilir.

  LTC fiyatı 84.20$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş trendini devam ettirerek 88$ seviyelerine kadar yükseliş yaşayabilir.

  Litecoin fiyatı 75$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları görmesi halinde, LTC fiyatı 70$ seviyelerine kadar düşüş gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler