Litecoin Fiyat Tahmini: 75 Dolara Yükselecek Mi? 24 Ağustos LTC Analizi

  • Litecoin saatlik grafiğinde 64 dolar destek seviyesi üzerinde hareket ediyor.
  • 64 doların üzerindeki saatlik kapanışlar yükseliş potansiyeli oluşturuyor: 66 dolar, 67.50 dolar.
  • LTC 67.50 doların üzerinde kapanış yaparsa 70 dolara yükseliş hedefi olabilir.

Litecoin, 64 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem görerek yükseliş potansiyeli taşıyor. 64 doların üzerindeki saatlik kapanışlar, 66 ve 67.50 dolar gibi hedefleri ön plana çıkarıyor. 67.50 doların üzerindeki günlük kapanışlar, yükseliş trendini 70 dolara taşıyabilirken, aksi takdirde 63 ve 61.69 dolar destekleri önem kazanıyor.

Orta Vadeli LTC Analizi

2 Günlük LTC/USD Fiyat Grafiği

Litecoin’in son iki günlük teknik grafiği incelendiğinde, 62$ – 59$ aralığındaki destek bölgesinin üzerinde yatay bir seyir izlediği gözlemleniyor. LTC fiyatı bugün %1.52 oranında bir düşüş yaşadı ve yazı sırasında 64.64$ seviyesinde işlem görüyordu.

Litecoin’in fiyatı, analizde belirtilen destek bölgesinin üstünde günlük bazda kapanışlarını sürdürdükçe yükseliş eğilimini devam ettirme potansiyeline sahip. Bu durumda fiyat, bu destek bölgesinden destek alarak mavi çizgi olarak belirtilen 75 dolar seviyesine kadar yükseliş gerçekleştirebilir.

Ancak Litecoin, 59 dolar seviyesinin altında günlük bazda kapanışlar yaparsa, düşüş eğilimini 53$ seviyesine kadar genişletebilir. Öte yandan, LTC fiyatı 67$ seviyesinin üzerinde günlük bazda kapanışlar yapmayı başarırsa, 75 dolar seviyesindeki direnç seviyesini kırarak yükseliş hareketini sürdürebilir.

Kısa Vadeli LTC Analizi

1 Saatlik LTC/USD Fiyat Grafiği

Litecoin’in saatlik teknik grafiği incelendiğinde, fiyatın 64 dolar destek seviyesinin üstünde hareket ettiği gözlemleniyor. LTC fiyatı, 64 doların üzerindeki saatlik bazda kapanışlarını sürdürdükçe, yükseliş hareketini öncelikle 66 dolar seviyesine ardından 67.50 dolar seviyesine taşıma potansiyeline sahip olabilir.

Eğer LTC fiyatı 67.50 doların üzerindeki saatlik kapanışlarına devam ederse, bir sonraki hedef olarak analizde belirtilen 70 dolar seviyesi gözlemlenebilir. Ancak Litecoin, 64 dolar destek seviyesinin altında saatlik bazda kapanışlar yaparsa, düşüş hareketini öncelikle 63 dolar seviyesine daha sonra ise 61.69 dolar seviyesine kadar genişletebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version