Diğer
  Ana SayfaHaberLitecoin 100 Dolara Yükselecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin 100 Dolara Yükselecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  -

  • Litecoin’in güncel fiyat grafiği, son 5 gündür yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor.
  • LTC fiyatı, 93.66 dolar direnç seviyesini aşarsa, 100 dolar seviyelerine kadar yükselişini sürdürebilir.
  • Eğer 93.66 dolar seviyesi kırılamazsa, LTC’nin düşüş hareketiyle 88.22 dolar seviyelerine kadar geri çekilebilir.

  Litecoin’in güncel fiyat grafiği incelendiğinde, son 5 gündür süregelen yükseliş trendi ve 93.66 dolar direnç seviyesinin önemi dikkat çekmektedir.

  Orta Vadeli LTC Fiyat Analizi

  12 Saatlik Litecoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Litecoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Litecoin’in güncel fiyat grafiği incelendiğinde, son 5 gündür yükseliş trendinde olduğu görülüyor. LTC fiyatı, 93.66 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa, yükseliş trendini sürdürebilir ve 100 dolar seviyelerine kadar ilerleyebilir.

  Ancak LTC fiyatı, belirtilen direnç seviyesi olan 93.66 doları kıramazsa, düşüş hareketini 88.22 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bu nedenle, yatırımcılar için önemli olan LTC’nin 93.66 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yapmasıdır. Böyle bir durumda, yükseliş trendinin devam etme olasılığı yüksek olacaktır. Ancak direnç seviyesi aşılamazsa, düşüş hareketi beklenmelidir.

  Kısa Vadeli Litecoin Yorum Fiyat Analizi

  30 Dakikalık Litecoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  30 Dakikalık Litecoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Litecoin’in kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, 30 dakikalık zaman diliminde yükseliş trendini sürdürdüğü gözlemleniyor.

  LTC, analizde belirtilen yükselen trend çizgisinin üzerinde kaldığı sürece 97 dolar seviyelerine kadar yükseliş gerçekleştirebilir.

  Ancak Litecoin’in 97 dolar seviyelerine ulaşabilmesi için 93.66 dolar seviyesindeki direnç bölgesini aşmalı ve üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirmelidir.

  Eğer LTC fiyatı 93.66 dolar seviyesindeki direnci kıramazsa, düşüş hedefi grafikte belirtilen 90.28 dolar desteği olacaktır.

  LTC fiyatı bu destek bölgesine geldiğinde, 89.18 dolar bölgesi stop-loss (zararı durdur) seviyesi olarak kullanılarak long işlemler alınabilir.

  Bu nedenle, yatırımcılar için önemli olan LTC’nin yükselen trend çizgisinin üzerinde kalmaya devam etmesi ve direnç seviyesini aşmasıdır. Ancak direnç seviyesi aşılamazsa, destek seviyeleri ve stop-loss stratejileri dikkate alınmalıdır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler