Ledger kullanıcıları tehdit mesajları almaya başladı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Haziran’daki Ledger veri sızıntısından etkilenen kullanıcılar toplu bir eylem için hazırlanırken, Bazı cüzdan kullanıcıları saldırıya uğrama riski altında olduklarını açıkladı. Reddit kullanıcısı “reephants” a göre, Bazı kullanıcılar kendilerinden 500 $ isteyen veya hackleneceklerini söyleyen tehdit edici e-postalar almaya başladı.

Haziran ayında gerçekleşen veri sızıntısında Ledger kullanıcılarının e-posta adresleri, ikametgah adresleri ve telefon numaraları gibi kişisel bilgileri çalınmış ve son zamanlarda bu bilgiler internette yayınlanmıştır. Ledger kullanıcıları, fiziksel saldırıların yanı sıra kimlik avı ve SIM kart saldırıları riskleriyle karşı karşıya kaldı.

Kripto para birimleriyle ilişkili fiziksel hırsızlıklar, Özellikle Suçlama olarak sektörde popüler bir figür olduğu nadir değildir. Eylül 2019’da Norveçli bir milyoner silahlı soygunculardan kaçmak için ikinci kattaki evinin balkonundan kaçmak zorunda kalmıştı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram