Diğer

  Kurumsal Yatırımcıların Bitcoin ve Altcoin Ürünlerine Bağlılığı Devam Ediyor: Güncel Rapor!

  • CoinShares, 11 Aralık’ta yayımlanan Dijital Varlık Fon Akışları Haftalık Raporu’yla dijital varlık alanındaki gelişen manzaraya dair içgörülerini açıkladı.
  • CoinShares’in son Dijital Varlık Fon Akışları Haftalık Raporu, dijital varlık yatırımı manzarasındaki devam eden trendlere dikkat çekti.
  • Bitcoin, geçen hafta 20 milyon dolarlık giriş görerek yatırımcıların odak noktası olmaya devam ediyor ve yılın başından bu yana toplamda etkileyici 1,7 milyar dolarlık girişi getirdi.

  Kurumsal yatırımcılardan gelen sermaye akışları azalma gösterse de, geçtiğimiz haftada pozitif yönde para akışı gelmeye devam etti.

  Kurumsal Yatırımcılardan Gelen Sermaye Akışı

  bitcoin-btc

  CoinShares, 11 Aralık’ta yayımlanan Dijital Varlık Fon Akışları Haftalık Raporu’yla dijital varlık alanındaki gelişen manzaraya dair içgörülerini açıkladı ve kurumsal yatırımcıların ilgisinin azaldığını gösterdi. Öne çıkan noktalar arasında blockchain hisselerinin rekor haftalık girişini yaşaması ve devam eden 43 milyon dolarlık giriş bulunuyor.

  Ancak bu açıklamalar, piyasanın kasvetli bir momentum yaşadığı bir döneme denk geliyor ve yatırımcı duyarlılıklarını ve dijital varlık piyasasının dinamik yapısını ortaya koyuyor. Ayrıca, grafik aynı zamanda haftalık akışın, pozitif olmasına rağmen, önceki haftalara kıyasla düştüğünü de gösterdi.

  CoinShares’in son Dijital Varlık Fon Akışları Haftalık Raporu, dijital varlık yatırımı manzarasındaki devam eden trendlere dikkat çekti. 43 milyon dolarlık toplam 11 haftalık girişle, bazı analistler bunu bu evrimleşen sektöre olan devam eden yatırımcı ilgisinin bir göstergesi olarak görüyor.

  Ancak pozitif tarafta olmasına rağmen, haftalık akışlardaki düşüş, kurumsal yatırımcıların piyasaya odaklarını kaybetmekte olabileceğine dair spekülasyonlara neden oldu. Özellikle, gelecek haftalarda potansiyel bir kripto piyasası satış dalgasına dair spekülasyonları beraberinde getirdi.

  Bu arada, bölgesel olarak, rapor, Avrupa’nın 43 milyon dolarlık girişle öne çıktığını gösteriyor. Birleşik Devletler, bunun yarısı kısa pozisyonlara atfedilen 14 milyon dolarlık girişiyle takip ediyor. Buna karşılık, Hong Kong ve Brezilya sırasıyla 8 milyon dolar ve 4,6 milyon dolarlık çıkışlar yaşayarak çeşitli piyasa dinamiklerini yansıttı.

  Önemli bir kilometre taşında rapor, blockchain hisselerinin 126 milyon dolarlık muazzam haftalık girişini kaydetti. Bu, blockchain alanıyla ilişkilendirilen şirketlere yönelik artan yatırımcı ilgisini ve güvenini gösteriyor.

  BTC ve ETH Düşerken Kripto Piyasa Satışı Devam Edecek mi?

  Bitcoin, geçen hafta 20 milyon dolarlık giriş görerek yatırımcıların odak noktası olmaya devam ediyor ve yılın başından bu yana toplamda etkileyici 1,7 milyar dolarlık girişi getirdi. İlginç bir şekilde, short Bitcoin de 8,6 milyon dolarlık girişi çekti, bu da mevcut fiyat artışını potansiyel olarak sürdürülemez olarak gören yatırımcılar arasında temkinli bir duruşu gösteriyor.

  Bu arada yazı yazılırken Bitcoin fiyatı %2,83 düşerek 42.424,09 dolara geriledi ve yakın zamandaki kazançlarının büyük bir kısmını sildi. Son 24 saatte BTC fiyatı 44.034,62 dolar ile en yüksek seviyesine çıkarken, 41.329,86 dolar ile en düşük seviyesine düşerek olası bir kripto piyasa satışını gösteriyor.

  Diğer yandan, piyasa değeri açısından ikinci büyük kripto olan Ethereum, etkileyici altıncı haftasını 10 milyon dolarlık girişle yaşadı. Bu, Ethereum’un yedi hafta önce 125 milyon dolarlık çıkış yaşadığından beri yeniden kazanılan yatırımcı güvenini gösteriyor.

  Ancak yazı yazılırken Ethereum fiyatı %3,34 düşerek 2.251,14 dolara geriledi ve pazartesi günü piyasada görülen kasvetli duygu ortamının bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Önemli kripto paralardaki önemli düşüşler, küresel kripto piyasa değerinde %2,8’lik bir düşüşe neden oldu ve değeri 1,58 trilyon dolara indirdi.

  Bu arada, CoinShares’in en son raporu aynı zamanda Solana ve Avalanche gibi altcoin’lerin tercih edilmeye devam ettiğini gösterdi, geçen hafta sırasıyla 3 milyon dolar ve 2 milyon dolarlık girişler yaşandı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.