Diğer

  Kurumsal Şirketlerin Bitcoin ve Kripto Yatırım Ürünlerinde Sermaye Akışı Nasıl İlerliyor?

  • Grayscale, 21Shares, Bitwise ve ProShares gibi varlık yöneticilerindeki kripto yatırım ürünleri, geçen hafta 53,5 milyon dolarlık çıkış yaşadı.
  • ABD piyasası, negatif duygunun ana sebebiydi ve çıkışların %77’sini oluşturdu, dedi Butterfill. Almanya, Kanada ve İsveç de bölgesel olarak geçen hafta önemli çıkışlar yaşadı.
  • Bir önceki haftada Mart ayından bu yana en büyük tek haftalık girişleri yaratmasına rağmen, kısa vadeli Bitcoin fonları da 3,8 milyon dolar çıkış yaşadı.

  Bitcoin ve kripto para yatırım ürünlerinde geçtiğimiz hafta para çıkışları görülmeye devam etti: Çıkışlardan Blockchain hisseleri de etkilendi.

  Bitcoin ve Kripto Yatırım Ürünlerinde Son Durum

  bitcoin-btc

  Grayscale, 21Shares, Bitwise ve ProShares gibi varlık yöneticilerindeki kripto yatırım ürünleri, geçen hafta 53,5 milyon dolarlık çıkış yaşadı – art arda beş haftalık bir düşüş serisine katkıda bulunarak.

  Çıkışlar bir önceki haftada görülen 59,3 milyon dolarlık çıkıştan biraz daha azdı ancak son dokuz haftada sekizinde çıkış yaşanmasıyla, CoinShares araştırma başkanı James Butterfill, dönem için toplam çıkışların şimdi 455 milyon dolara ulaştığını belirtti.

  Yıl başından bu yana net girişler, çıkış serisini takiben yalnızca 51 milyon dolara düştü ve 2023’e iyi bir başlangıç yapmışken durum böyle oldu. ABD piyasası, negatif duygunun ana sebebiydi ve çıkışların %77’sini oluşturdu, dedi Butterfill. Almanya, Kanada ve İsveç de bölgesel olarak geçen hafta önemli çıkışlar yaşadı.

  Blockchain hisseleri de etkilendi ve geçen hafta 9,6 milyon dolarlık çıkışla altıncı ardışık haftasını işaret etti. Ancak işlem hacmi, bir önceki haftadaki 754 milyon dolardan daha fazla olan 1 milyar doların üzerine çıkarak %42 arttı.

  weekly-crypto-asset-flows

  Bitcoin ürünleri Solana, Cardano ve XRP’nin aksine eğilimi tersine çeviriyor

  Bitcoin fonları çıkışları domine ederek geçen hafta 45 milyon dolar kaybetti – toplamın %85’i. Bir önceki haftada Mart ayından bu yana en büyük tek haftalık girişleri yaratmasına rağmen, kısa vadeli Bitcoin fonları da 3,8 milyon dolar çıkış yaşadı – ancak bu ayın en popüler dijital varlık yatırım ürünü olmaya devam ediyor.

  Ethereum da aynı şekilde, cazip yatırım temelleri ve staking getirisi için yüksek taleplere rağmen 4,8 milyon dolarlık çıkış yaşadı. BNB ve Polygon ürünleri de sırasıyla 0,3 milyon dolarlık küçük çıkışlar yaşadı.

  Ancak Solana, Cardano ve XRP fonları eğilime meydan okuyarak sırasıyla 0,7 milyon dolar, 0,4 milyon dolar ve 0,1 milyon dolarlık girişler gördüler – bu da dijital varlık alanında potansiyel iyimserlik bölgelerini işaret ediyor gibi görünüyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Bitcoin Fiyatı 51 Bin Dolar Civarında Dalgalanıyor: Spot Bitcoin ETF Piyasasındaki Son Veriler!

  Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken, spot Bitcoin ETF piyasasındaki para girişleri devam ediyor; Son veriler!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.