Diğer
  Ana SayfaHaberKısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi! Yükselişe Başlayabilir Mi?

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi! Yükselişe Başlayabilir Mi?

  -

  • Bitcoin fiyatı bugün 27.220$ seviyelerine kadar düşüş yaşadı.
  • Bitcoin fiyatı tekrar yükseliş başlatabilir mi?
  • Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik seviyeler neresi?

  Bitcoin yükseliş hareketini başlatabilir mi? Bitcoin yatırımcıları 27.000$ seviyesini neden takip etmeli? Güncel Bitcoin Fiyat Analizi!

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  30 Dakikalık Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  30 Dakikalık Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli 27.300$ – 27.000$ seviyesinden destek bulmaya çalıştığı görülüyor.

  BTC fiyatı analizde belirtilen 27.000$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yaptığı sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatmak isteyebilir.

  Bitcoin fiyatı kısa zaman diliminde 27.200$ seviyesinin üzerinde 30 dakikalık mum kapanışları yapmaya devam ederse, yükseliş hedefi ilk etapta 27.874$ seviyesine kadar yükseliş yaşayabilir.

  BTC Fiyatı 28.000$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarına devam ederse, yükseliş hedefi 28.400$ seviyesi olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler