Kevin O’Leary: Bitcoin’in (BTC) Yerine Hiçbir Şey Gelemez!

ads-1

Kısa süre önce portföyünün yüzde 3’ünü BTC’ye tahsis eden Kevin O’Leary’nin yakın zamanda kripto paralarını satma planı olmadığını söyledi..

Ayrıca giderek daha fazla kurumun alana girmek istediğini ancak enerji tüketimi endişelerine karşı temkinli olduğu için 2021’in Bitcoin için çok önemli bir yıl olduğunu belirtti.

O’Leary Uzun Vadede Bitcoin’de!

66 yaşındaki O’Leary bir işadamı, yazar, politikacı ve belki de en çok Shark Tank adlı realite TV şovuna ev sahipliği yapmasıyla tanınıyor. Milyoner, yakın zamanda Bitcoin konusundaki fikrini değiştirdi ve portföyünün yüzde 3’ünü birincil kripto para birimine tahsis etti.

Miami’de düzenlenen ve şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliği haline gelen Bitcoin 2021 konferansı sırasında özel bir röportaj verdi.

Konferansın başlamasından sadece birkaç gün önce Bitcoin, 11 yıllık tarihinde fiyatı açısından en kötü ikinci ay olan Mayıs’ı bitirmişti. Ayın en yüksek seviyesi 10 Mayıs’ta 60 bin dolara dokundu ve sadece dokuz gün sonra, 19 Mayıs’ta yüzde 50 düştü.

O’Leary bundan hiç endişe duymuyor:

20.000 dolara düşmesi veya 20.000 dolara yükselmesi umurumda değil. Ben satmıyorum. Bir Bitcoin bir Bitcoin’dir. Uzun vadede işin içindeyim.

Monero (XMR) fiyatı rekor seviyeye yaklaşıyor

Bitcoin’in Yerini Başka Hiçbir Para Alamaz

Kurumsal para ve Ethereum gibi diğer kripto para birimleri hakkında konuşan O’Leary’nin katı bir görüşü var.

Kurumlar, bir mülk olarak Bitcoin ile ilgileniyor. Dijital para biriminin altın standardı budur. Neden olduğunu tartışabilirsiniz. Sadece onun yerini alacak başka bir şey yok.

Ethereum, insanların düşündüğü kadar sürdürülebilir olmayabilir çünkü işlem hızı açısından Ethereum’dan daha verimli olabilecek başka zincirler var. Dolayısıyla burada çok fazla risk olduğunu düşünüyorum.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$41,706.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version