Diğer
  Ana SayfaHaberKAVA Yükselişe Devam Edecek Mi? Güncel KAVA Analizi!

  KAVA Yükselişe Devam Edecek Mi? Güncel KAVA Analizi!

  -

  • KAVA Fiyatı bugün 1 dolar seviyesini gördü.
  • KAVA %9’dan fazla yükseliş yaşadı.
  • Kava yükselişe devam edecek mi?

  Kava yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli destek ve direnç bölgeleri! Yükseliş devam edecek mi? Hedefi Neresi? Güncel KAVA analizi!

  Orta Vadeli Güncel Kava Analizi!

  Günlük KAVA Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük KAVA Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Kava fiyat grafiğini günlük zaman diliminde incelediğimizde, önemli direnç seviyesi olan 0.9535$ seviyesinin üzerinde mum hareketlerine devam ediyor.

  KAVA fiyatı 0.9535$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam etmesi halinde, yükseliş hareketini devam ettirmek isteyebilir.

  Kava fiyatı analizde belirtilen 12 saatlik direnç bölgesi olan 1.06$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise, düşüş hareketini analizde belirttiğimiz 0.85$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Kava fiyatı yükseliş trendini tersine çevirmemek için 0.85$ desteğinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam etmeli.

  Kava fiyatı önümüzdeki birkaç gün 12 saatlik direnç bölgesinin yakınlarında yatay hareketlerini sürdürebilir. 12 saatlik direnç bölgesi kırılamaz ve düşüş yaşarsa destek bölgeleri analizde belirtilmiştir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler