Diğer
  Ana SayfaHaberKAVA Yorum Analizi! 1 Dolara Yükselebilir Mi?

  KAVA Yorum Analizi! 1 Dolara Yükselebilir Mi?

  -

  • KAVA 8 Mayıs’dan itibaren yükseliş trendine devam ediyor.
  • Kava Fiyatı 4 günde %40 yükseliş yaşadı.
  • Kava 1 dolar seviyelerine yükselebilir mi?

  Kava coin fiyatı yükselişe devam edecek mi? Kava yatırımcılarının takip etmesi gereken destek ve direnç seviyeleri nereler? Güncel KAVA Analizi!

  Kava Fiyat Yorum Analizi! Yükseliş Durabilir!

  Günlük KAVA Fiyat Yorum Analizi! Kaynak: TradingView

  Günlük KAVA Fiyat Yorum Analizi! Kaynak: TradingView

  Kava fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 0.9535$ seviyesine yakın hareket ediyor. Kava fiyatı analizde belirtilen 0.9535$ seviyesini üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini devam ettirebilir.

  KAVA fiyatı analizde belirtilen 0.9535$ direnç seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamazsa düşüş trendini bu bölgeden başlatarak ilk etapta 0.8883$ seviyelerine ve daha sonra fibonacci desteği olan 0.8233$ desteğine kadar düşüş yaşayabilir.

  Kava fiyatı analizde belirtildiği şekilde 0.8233$ destek bölgesinden dönüş sağlaması halinde, yükseliş hedefi 1.03$ seviyeleri olacaktır.

  Long İşlem Açılabilir Mi?

  Kava fiyatı analizdeki 0.9731$ seviyesindeki short likiditeleri almak isteyebilir. Bu yüzden 0.9731$ seviyesine yükseliş iğneleri görülebilir.

  Yükseliş hareketini devam ettirmek için 0.9731$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yapması gerekiyor. Bu yüzden açılacak long işlemlerde dikkatli olmakta fayda var.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler