Diğer

  KAVA Yorum Analizi! 1 Dolara Yükselebilir Mi?

  • KAVA 8 Mayıs’dan itibaren yükseliş trendine devam ediyor.
  • Kava Fiyatı 4 günde %40 yükseliş yaşadı.
  • Kava 1 dolar seviyelerine yükselebilir mi?

  Kava coin fiyatı yükselişe devam edecek mi? Kava yatırımcılarının takip etmesi gereken destek ve direnç seviyeleri nereler? Güncel KAVA Analizi!

  Kava Fiyat Yorum Analizi! Yükseliş Durabilir!

  Günlük KAVA Fiyat Yorum Analizi! Kaynak: TradingView

  Kava fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 0.9535$ seviyesine yakın hareket ediyor. Kava fiyatı analizde belirtilen 0.9535$ seviyesini üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini devam ettirebilir.

  KAVA fiyatı analizde belirtilen 0.9535$ direnç seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamazsa düşüş trendini bu bölgeden başlatarak ilk etapta 0.8883$ seviyelerine ve daha sonra fibonacci desteği olan 0.8233$ desteğine kadar düşüş yaşayabilir.

  Kava fiyatı analizde belirtildiği şekilde 0.8233$ destek bölgesinden dönüş sağlaması halinde, yükseliş hedefi 1.03$ seviyeleri olacaktır.

  Long İşlem Açılabilir Mi?

  Kava fiyatı analizdeki 0.9731$ seviyesindeki short likiditeleri almak isteyebilir. Bu yüzden 0.9731$ seviyesine yükseliş iğneleri görülebilir.

  Yükseliş hareketini devam ettirmek için 0.9731$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yapması gerekiyor. Bu yüzden açılacak long işlemlerde dikkatli olmakta fayda var.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  Ethereum (ETH) ETF’leri Temmuz’da Piyasaya Sürülecek: Uzman Görüşleri ve Piyasa Etkisi

  Analiste göre ETH ETF'lerinin S-1'ler için nihai onayı 2-3 ay içinde gerçekleşebilir. Eğer öyle olursa,...

  Mt. Gox CEO Karpelès, Bitcoin (BTC) Transferleri Sırasında İstikrarı Güvence Altına Alıyor: ‘Her Şey Yolunda’.

  Kripto dünyası, Mt. Gox CEO'su Mark Karpelès'in son Bitcoin transferlerinin ardından paydaşlara “her şey yolunda” diyerek güvence vermesiyle...

  Balinalar Bitcoin (BTC) ve XRP Biriktiriyor, Santiment Olası Yükselişi Öngörüyor.

  Santiment, en büyük kripto paralar arasında yükseliş eğilimi geliştiğini tespit etti. XRP balinaları altcoin için...