Diğer
  Ana SayfaHaberJustin SUN PEPE Gibi Meme'lere Gözünü Dikti, CZ Uyardı!

  Justin SUN PEPE Gibi Meme’lere Gözünü Dikti, CZ Uyardı!

  -

  Justin Sun, kripto para birimi destekçisi ve Tron’un kurucu ortağı ve BitTorrent’in CEO’su, PEPE gibi meme coin’leri aktif olarak alıp satmaya başlayacağını söylüyor.

  Justin Sun PEPE gibi Meme Coin’lere Göz Dikiyor

  11 Mayıs’ta attığı bir tweet’te, geçmişte devasa miktarda coin tutan ve transfer eden bir kripto balinası olarak bilinen Sun, meme coin’leri ve vaat eden projeleri halka açık kripto para adresinden aktif olarak alıp satacağını söyledi ve tüm karlarını hayır kurumlarına bağışlayacağını belirtti.

  Ancak bir uyarı olarak, tüm potansiyel kayıpları kişisel olarak karşılayacağını ve elde edilen tüm karların tamamen hayır kurumlarına bağışlanacağını belirtti.

  Ayrıca, belirli coin’leri satın alıp vaat eden bir meme coin projesine maruz kalmayı seçebileceğini, ancak potansiyeline bakılmaksızın, bu coin veya proje’nin Huobi veya Poloniex’te listelenmeyebileceğini ekledi. Bunlar, yüzlerce token listesi sunan ve Sun’un etkili bir yönetici koltuğunu işgal ettiği erken ve en likit kripto para borsalarından bazılarıdır.

  Hangi projenin Sun’un gözünde olduğu hala net değil. Aynı zamanda, kurucunun meme coin’leri alıp satarken hangi kripto adreslerini kullanacağı belirlenemedi.

  Tron’un kurucu ortağı olsa da, Ethereum ve diğer halka açık ağlarda da kullanılan diğer projelerle ilgilenmekten kaçınmadı.

  Tron Kurucu Ortağı Binance Tarafından Uyarıldı

  Dünya genelindeki en büyük müşteri sayısına ve işlem hacmine sahip borsa olan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao’nun uyarısından sonra, Sun, Mayıs ayının başlarında yaptığı 56 milyon dolarlık transferi geri çevirdi. Sun’un Sui Ağı’nın yerel para birimi olan SUI’nin token’ını kapmak için bir token avı planladığı endişeleri vardı.


  WhaleAlert, Sun’un TUSD’de toplu 56 milyon dolarlık transferini işaret etti. Zhao, Binance Launchpool’dan SUI blok alımları yaparsa Binance’ın harekete geçeceği endişeleri vardı. Borsa, aktif perakendecileri de içeren adil bir hava damlası istediğini ve “sadece birkaç kripto balinası” için değil, açıklığa kavuşturdu.

  Launchpool aracılığıyla, kullanıcılar kripto varlıklarını SUI gibi yatırarak likidite sağlayabilir ve ardından yatırım ödülleri alabilirler.

  SUIUSDT 1 Günlük Fiyat Grafiği

  SUI Fiyatı Mayıs 12

  Sun, devasa transfer için özür diledi ve bunun yanlışlıkla olduğunu söyledi. Gerçek niyetin, bir stabilcoin olan TUSD’nin piyasa yapımı olduğunu açıkladı. Tron kurucusu şöyle dedi:

  Maalesef, ekibimiz bu fonların amaçlanan amaçlarından tam olarak haberdar değildi ve bunların bir kısmını borsa kampanyalarına katılmak için yanlışlıkla kullandılar. Bu hatayı fark ettikten sonra, hemen borsa ekibiyle iletişime geçtik ve fonların tamamının geri ödenmesi için düzenleme yaptık.

  Sun’un alım yapmaya başladığında nasıl ilerleyeceği ve topluluğun satın alımlarına nasıl tepki vereceği hala net değil. Ancak, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin gibi diğer etkili kripto kurucularının adresleri gibi, adresleri aktif olarak takip edilecek ve kopyalanacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler