Diğer
  Ana SayfaHaberİsviçre'deki Büyük Sigorta Devi Bitcoin ile Ödeme Almaya Başladı

  İsviçre’deki Büyük Sigorta Devi Bitcoin ile Ödeme Almaya Başladı

  -

  İsviçre’deki büyük bir sağlık sigortası şirketi, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) üzerinden yapılan, sigorta sahiplerinden gelen ödemeleri kabul etmeye başlayacak.

  Atupri Sağlık Sigortası, 31 Ağustos tarihli duyuruya göre 200.000 müşterinin Bitcoin ve Ether ile ödeme yapmasına izin vermek için kripto finansal hizmetler şirketi Bitcoin Suisse ile ortaklık kuruyor. Bern merkezli Atupri, Bitcoin Suisse tarafından dönüştürülen Bitcoin ve Ether ödemelerini İsviçre frangı olarak alacak dijital varlıkların kendisini depolamak yerine. 2019 yılı itibarıyla yıllık yaklaşık 887 milyon dolar satış yapan sigorta şirketi, müşterilerinden madencilikle ilgili ücretler için de ödeme alacak.

  Atupri pazarlama ve satış müdürü Caroline Meli, “Sağlık sektörünün dijital öncüleri olarak, sosyal trendleri öngörüyoruz ve uzun vadeli potansiyele sahip sigorta çözümleri sunuyoruz,” dedi.

  Bitcoin Suisse, 1 milyar doları aşan varlıklara saklama hizmetleri sunuyor. Şirket Mayıs ayında Tezos (XTZ) için saklama desteği ve stake hizmetleri sunmaya başladı ve ticaret platformuna altın, gümüş ve platin ekledi.

  [rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Görkem ILIK
  Görkem ILIK
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler