Pazartesi, Ocak 18, 2021

2021’de daha fazla borsa IOTA’yı listeleyecek – IOTA Coinbase borsası ile görüşüyor!

Kurucu ortak Dominik Schiener’e göre, IOTA tokenı Chrysalis 2. aşamadan sonra önemli pazar payı kazanabilir. Coinbase, Kraken ve Bitstamp gibi tanınmış borsalar, Chrysalis ana ağda tamamen uygulandıktan sonra IOTA’yı listeleyebilir.

Dün, Boxing Günü’nde, IOTA’nın kurucu ortağı Dominik Schiener, Discord’da topluluktan gelen sayısız soruyu yanıtladı ve projenin daha da geliştirilmesi hakkında ilginç bilgiler verdi. Diğer şeylerin yanı sıra, topluluk üyeleri Chrysalis aşama 2’nin ana ağda etkinleştirilmesinin umulan itişi getirmeyeceği ve yalnızca Koordinatörün “gerçek oyun değiştirici” olacağı endişesini dile getirdi. Schiener aynı fikirde değildi:

Ben öyle yorumlamıyorum. Bunu yorumlama şeklim, IOTA’nın her meydana gelen en önemli yükseltmelerden ikisine sahip olduğu: Chrysalis ve Coordicide. Her ikisi de kendi başlarına, piyasada IOTA’nın benimsenmesi ve algılanmasında önemli gelişmeler sağlıyor.

Chrysalis = “Borsalar ve işletmeler nihayet IOTA’yı benimseyebildiği için Kurumsal hazır” dedi.

Coordicide = “Tam ademi merkeziyetçilik ve artık “ama …” değil. IOTA’ya karşı. O zaman DLT’nin nihai şeklinde” dedi

Öte yandan diğer kullanıcılar, Bitcoin boğa koşusuna rağmen IOTA fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,69 $ ‘ın çok altında olduğu konusunda hayal kırıklığını dile getirdi. Sonuç olarak, bir kullanıcı Schiener’e kendisinin de bu konuda “biraz hayal kırıklığına uğrayıp uğramadığını” ve IOTA’nın “yapboz parçaları bir araya geldiğinde küllerden bir anka kuşu gibi yükseleceğinden” emin olup olmadığını sordu. Schiener yanıtladı:

Haha hayır, beni gerçekten heyecanlandırıyor çünkü Bitcoin ATH gerçekten gökyüzünün sınır haline geldiği ve planlarımızın harika bir şekilde uygulanması ve sunulmasıyla önemli pazar payı kazanabileceğimiz anlamına geliyor. 2017’de birkaç hafta içinde 0,50 dolardan 5 dolara çıktık.

Schiener’in detaylandırdığı gibi, Mana ve 2. katman çözümleriyle oluşturulabilen diğer teşviklerle, artık sadece IOTA tokenlerini tutmak ve bunların faydalarının artmasını ummakla ilgili olmayacak. Schiener, “IOTA tokeninin kendisi yardımcı program olacaktır” dedi.

Tanınmış borsalar, Chrysalis faz 2’den sonra IOTA’yı listeleyebilir

Schiener ayrıca, tanınmış borsalar ile listelemeler açısından yükselen bir IOTA fiyatı ve IOTA belirteci için daha fazla likidite için umut verdi. IOTA kurucu ortağına göre, “birkaç borsa” IOTA’yı Chrysalis aşama 2’den sonra listelemeyi çoktan kabul etti. Ayrıca, o ve Dan Simerman “Chrysalis’ten sonra IOTA’yı dahil etmeye başkalarını ikna etmek” için çalışıyorlar.

Borsalarla yeni tartışmanın temeli, önemli bir teknolojik ilerlemedir, yani Winternitz’in EdDSA’ya geçmesi:

EdDSA’ya geçmek, şimdiye kadar aldığımız en iyi kararlardan biriydi. Birçok borsa, velayetleri için Winternitz ile çalışmayan bir MPC mimarisi (Çok Taraflı Hesaplama) çalıştırır. Chrysalis ile, kurumsal olarak benimsenmesi ve IOTA piyasalarının daha fazla erişilebilirliği ve likiditesi için gerçekten bastırıyoruz.

IOTA’nın itibar ve hacme göre en iyi borsalarda alınıp alınmayacağı sorulduğunda – Coinbase, Kraken ve Bitstamp, Schiener açıkladı:

Dan ve benim son 12 aydır üzerinde çalıştığımız şey bu:
New York’a seyahat etmek ve doğru insanlarla tanışmak oldukça fazlaydı diyebilirim. Kripto ile ilgili bariz olan bir şey, gerçekten sıkı sıkıya bağlı bir topluluk olmasıdır ve düşman edinme konusunda toksik bir geçmişiniz varsa, hoş karşılanmayacaksınız.

Bu yüzden, bu sorunları çözmek ve bu insanlara yeni bir IOTA ışığı / kimliğini göstermek için çok çalıştık.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,102.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.56
  THYAO.IS₺13.08
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.04
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.99