Internet Computer (ICP) Düşmeye Devam Edecek mi?

Devamlı olarak yeni ATL kaydeden ICP için kısa ve uzun vadeli destek direnç seviyelerini beraber inceleyelim.
analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ICP Günlük Grafik Yorumu

ICP-05.16-1

Sizler için bu yazımda, listelendiği dönemde oldukça olay yaratan, blok zinciri teknolojisine yeni bir kan olan ve Web 3.0 sektöründe yer alan önemli proje Internet Computer’ın varlığı ICP’nin analizini yapacağım.

Her ne kadar listelendiği dönemde dillerden düşmediği halde fiyatı sürekli düşüyor. Her seferinde yeni bir ATL kaydettiği için destek seviyelerini de belirlemek oldukça zor. Şu anda düşen bir kanalda işlem gördüğü için buradan tepki almayı başardı ve olası düşüşte 6 dolara kadar gerilemesi mümkün.

Yükseliş durumunda da ilk olarak 14,6 doları aştıktan sonra 23,5 dolara yükseleceğini düşünüyorum. Ancak ilk direnci ile trendin direnci birbirine çok yakın olduğu için kırılımın kolay olmasını bekleyemeyiz.

Her seferinde yeni bir dip oluşturduğu için günlük grafikte MA200’ün altında işlem görmesi gayet doğal bir durum. Bu kötü performansından kaynaklı olarak geçen seneki seviyelerine gelmesi için 10 kat yükselmesi gerekiyor. Yani yükseliş trendi için ihtimaller gittikçe az.

Büyük bir yükseliş yapmadığı halde RSI 35 dolaylarında seyrediyor. Diğer varlıklardan yüksek bir seviyeye sahip olması şaşırtıcı bir durum.

MACD çizgileri kesişim kaydetmek üzere. Bunun sonucunda yükselişin gerçekleşmesi beklenebilir. Ancak kesinlik içermediği için ben bekleme taraftarıyım.

Destek Seviyeleri 7,2 6
Direnç Seviyeleri 14,6 23,5

Kısa Vadeli Fibonacci Seviyeleri Nereler?

ICP-05.16-2

Şu anda 8,4 dolar seviyesini destek olarak doğrulamak istiyor. Bu seviyeyi doğrulayabilirse 9,3 dolara kadar yükselmesini mümkün.

Düşüş durumunda ise 7,3 dolara kadar gerileyebileceğini ve hatta 6 dolardaki önemli destek seviyesine ulaşma ihtimalinin olduğunu düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 8,4 7,3 6
Direnç Seviyeleri 9,3 10,4 11,8
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster