İngiliz Dev Şirket, Kripto Para Uzmanı Arıyor!

lloyds-banking-group-reportedly-hit-by-ddos-showcase_image-10-a-9648-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

İngiliz Dev Banka Lloyds kripto para birimi uzmanı ve üst düzey yöneticisi aradığını duyurdu!

İngiliz Dev Banka Kripto Para Sektörüne Giriş Yaptı!

Lloyds, İşin kripto para varlıklarının büyümesiyle eşdeğer olduğunu düşünüyor. Ayrıca banka kripto paraların hızla yükselen bir trend olduğunu’da belirtiyor.

Banka sektöre ayak uydurmak için, geleneksel yapılanmaları dahil olmak üzere bu trend’e ayak uydurmak istiyor ve bu sebeb ile bu sektörde ilerlemesine yardımcı olabilecek, personel arayaşına geçti.

Lloyds Bankasının açıklaması işe şu şekilde;

“Bir işletme olarak bu değişime ayak uydurmalı ve dijital para birimlerinde ödemelerin gerçekleşme hızını etkileyecek, likidite avantajları elde edecek ve bankalar için ödeme hizmetlerinin genişlemesini destekleyecek fırsatları araştırmalıyız.”

Başvuran adaylar arasından başaralı olanların ilk sorumluklarından bazıları, en son teknolojileri teşvik etmek ve yeni stratejiler üretmek olacaktır.

Lloyds Bank

İngiliz Devi Bankaya göre, kripto sektörüne geçiş desteklenmeli ve geleceğin varlıklarına önem verilmeli şeklinde. Ayrıca Banka, merkez bankalarının CBDC’lerre olan ilgisinin arttığını ve dijital varlıklara girmek için motive edici bir kaynak olduğunu belirtiyor. Ayrıca gelecek dönemde, kripto sektörüne yatırım yapması beklenen Lloyds Bank bu soruları cevapsız bırakıren, açık kapıda bıraktı. Geleceğe yönelik planlarımını hızlandıran dev şirket kripto sektörünün büyük bir değişim çağının başlangıcı olduğunu’da belirtti.

Son zamanlarda kripto para sektörüne karşı bu adımlar çoğaldı, Intel, TigerGlobal şimdi’de Lloyds Bank Gün geçtikçe Bitcoin’in Popileritesi arttığı gibi, İnsanların güveni’de artıyor.

Geleceğin para birimi olma yolunda emin adımlar gelmeye devam ediyor.

Yenilikçi Dünya’da büyük firmaların bu şekilde büyük adım atmaları insanlara hem güven aşılarken hemde Firmalar açısından BitcoinBitcoin ve Kripto sektörüne olan ilgi alakanın arttığını gösteriyor.

Ayrıca son günlerde BTC ‘nin düşüş etkisine ters etki yapabilecek bir haber mi henüz bilinmesede; gelecek için önemli bir adım olduğu kesin.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster